Земля для «героев АТО» в Одесской области. Список будущих «латифундистов»

Земля для «героев АТО» в Одесской области. Список будущих «латифундистов»

Уже два года на Украине идет гражданская война, которую власти победившего Майдана скромно называют АТО, а тех, кто добровольно пошел убивать своих сограждан – «героями АТО». Этим «героям» была обещана земля в обмен на пролитую кровь и жизни людей. Теперь настало время узнать, как обстоят дела с вожделенной землицей, ради которой они пошли на это, а заодно и имена самих «героев АТО».

В настоящее время в Одесской области одних только военнослужащих (ВСУ), которые стоят на квартирном учете, либо нуждаются в улучшении жилищных условий – более 3,5 тысячи человек. А ведь есть еще СБУ (через АТО прошли почти все), МВД (один батальон «Шторм» чего стоит), есть пограничники и другие ведомства. Самое интересное, большинство из них не имеют к Одессе и Одесской области никакого отношения – это варяги, прибывшие оккупировать регион из Западных и Центральных областей Украины.

В Одесской области первоначально (в 2014 году) планировалось выделить 350 га земли, для «героев АТО», но со временем количество «героев» увеличилось, и земли требуется теперь гораздо больше. В настоящее время предусмотрено выделение 1080 га земли, при этом подано всего 1221 заявление на получение земли. Но пусть вас не смущает эта цифра, она вызвана тем, что «герои АТО» не хотят селиться в местах, как они выражаются «в глуши у черта на куличках».

Когда им начали предлагать места для поселения в районах типа Кодымы (это реально конец географии в Одесской области), то «герои АТО», волонтеры и прочие «патриоты»-свидомиты – встали на дыбы. Они требовали землю в Одессе или в области, но возле Одессы и желательно возле моря (например, Коминтерновский район или Овидиопольский район). Ведь они не зря Майданом страну шатали, а потом кровь проливали и с всякими «колорадами-сепаратистами» боролись.

Площадь участков разная - от 0,25 до 5 га., есть участки, на которых уже стоят старые дома, а есть и просто пашня для ведения сельского хозяйства, есть участки под садоводство.

Но в данном случае нас будет интересовать не столько сама земля и связанные с ней сложности. Нас будут интересовать конкретно «герои АТО». Ведь они часто мелькают в СМИ, ходят на массовые мероприятия и митинги (после «ударного труда» на Донбассе), постоянно качают права, чем-то угрожают властям (которых сами и поставили), постоянно создают конфликтные ситуации с местным населением и усложняют и без того сложную криминогенную обстановку в регионе. Но до сих пор никто не знает, а кто все эти люди и сколько их на самом деле.

Пришло время, чтобы жители Одессы и Одесской области узнали о каждом «герое АТО», чтобы они стали известны поименно. Вот мы и начнем первоначально именно тех, кто весной 2014 года стали добровольцами.

Список «героев АТО» будет вестись по ведомствам, для лучшего понимания, усвоения и последующего закрепления полученной информации. А сама информация будет подаваться на украинском языке, с уточнениями на русском языке, если в этом будет необходимость.

Если после ФИО вы видите какой-то населенный пункт или район, это означает, что именно там тот или иной «герой АТО» лично хочет получить участок или участки. И сегодня разговор пойдет о пограничниках и это далеко не полный их список.

СПИСОК
військовослужбовців Південного регіонального управління
Державної прикордонної служби України

 

з/п

 

в/зв, П.І.Б.

 

місце

1

 майор Фасоля В. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н м. Іллічівськ, с.Червоний Хутір, с. Олександрівка, с. Молодіжне

2

 ст. лейтенант Савіцький Е. В.  Одеська обл., Овідіопольський або Б-Дністровський р-н

3

 лейтенант Стокуленко А. І.  Одеська обл., Овідіопольський або Білгород – Дністровський р-н (Приморська с/р с.Курортне)

4

 капітан Дроздовський Д. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

5

 прапорщик Лисенко О. Ф.  Одеська обл., м. Білгород – Дністровський

6

 ст. прапорщик Тихонов В. А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н (с. Сергіївка)

7

 ст. сержант Мельничук В.К.  Одеська обл., Овідіопольський район

8

 ст. сержант Гандзій О. С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с. Григорівка)

9

 сержант Боговик М. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с. Григорівка)

10

 сержант Мораренко Д. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, (с. Кароліно – Бугаз)

11

 прапорщик Єпурь Р. Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, (с. Кароліно – Бугаз)

12

 старшина Діденко І. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, (с. Кароліно – Бугаз)

13

 прапорщик Степанов О. А.  Одеська обл., м. Роздільна

14

 сержант Шуляков В. В.  Одеській обл., Беляєвський р-н, (с. Маяки, м. Біляєвка)

15

 ст. сержант Вербицький А. М.  Одеська обл., Татарбунарський р-н, (с. Лебедівка)

16

 старшина Замирайло М. В.  Одеська обл., м. Б - Дністровський

17

 сержант Примаченко Ю. М.  Одеська обл., Б–Дністровський р-н, (смт. Старокозаче)

18

 ст. прапорщик Вашкель А. М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с. Вапнярка)

19

 ст. сержант Одорожа О. І.  Одеська обл., Б – Дністровський р-н (смт. Затока)

20

 старшина Філеш І. М.  Одеська обл., Б – Дністровський р-н (смт. Затока)

21

 сержант Долінський О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н., (с. Грибівка)

22

 сержант Журавель С. Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н (смт. Старокозаче )

23

 ст. сержант Литвинов Р. С.  Одеська обл., Б- Дністровський р-н (смт. Сергіївка )

24

 прапорщик Алексанов А. А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (с. Григорівка )

25

 старшина Гетманенко М. С.  Одеській обл., Білгород – Дністравський р-н., смт. Затока

26

 ст. сержант Печенюк П. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

27

 прапорщик Лунгу Д. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (с. К – Бугаз, с. Грибівка), Б– Дністровський р-н (смт. Сергіївка )

28

 старшина Гончаренко О. В.  Одеська обл., Комінтернівський район (с. Григорівка )

29

 сержант Вдовиченко О. В.  Одеській обл., Котовський р-н., (с. Чубівка )

30

 ст. сержант Мікуліч Д. В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Лебедівка)

31

 лейтенант Козярук О. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Олександрівка )

32

 ст. прапорщик Руссу В. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (с. Сухий Лиман)

33

 прапорщик Губанов А. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (с. К-Бугаз, Грибівка) або Б-Дністровський р-н (смт. Сергіївка)

34

 прапорщик Шаряк А. М.  Одеська обл., м. Білгород – Дністровський

35

 ст. прапорщик Бережний О. С.  Одеська обл., Біляївський р-н (с. Холодна Балка)

36

 сержант Кобиленко В. І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (с. Першотравневе )

37

 ст. сержант Будіш А. В.  Одеська обл., м. Котовськ

38

 ст. сержант Кузьмінський О.С.  Одеська обл., Біляївський р-н с. Василівка

39

 прапорщик Маковій А. Д.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (с. Григорівка)

40

 сержант Задорожний В. С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (с. Красносілка)

41

 прапорщик Праданюк В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Грибівка )

42

 полковник Цигикал П.О  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

43

 підполковник Сергійко О.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

44

 підполковник Саїнчук Р.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

45

 підполковник Росінський О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

46

 підполковник Шинкарчук Ю.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

47

 підполковник Богуславський О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

48

 підполковник Пащенко О.О..  Одеська обл., Овідіопольський р-н

49

 майор Смирнов О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Сухий Лиман ) Біляївський р-н ( с. Маяки)

50

 підполковник Вакарчук І.В..  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с.Фонтанка )

51

 майор Ривак С.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с.Фонтанка )

52

 підполковник Паламарчук М.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, (с.Фонтанка )

53

 підполковник Доценко О.П.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

54

 майор Крутік Ю.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

55

 підполковник Шаталюк Б.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

56

 підполковник Мельник В.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

57

 підполковник Черкашин А.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

58

 підполковник Петришен В.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н (с. Матроска )

59

 майор Шидлюх О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

60

 сержант Щеренко Л.Ф.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

61

 полковник Ніженський В. П.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

62

 підполковник Кушнір М. А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

63

 підполковник Когут В. Т.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

64

 майор Кушнір К. Ю.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

65

 підполковник Пилипчук Д. І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

66

 підполковник Лямцев І. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

67

 підполковник Томкевич Т.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

68

 підполковник Гонтар В.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

69

 підполковник Гідзула В.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

70

 капітан 3 р. Харабара О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

71

 майор Загоруйко Ю.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

72

 ст. прапорщик Медведєв О.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

73

 старшина Побережник К.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

74

 ст. сн-т Сівованова Д.Д.  Одеська обл., Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н

74

 ст. сн-т Штаба О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

76

 сн-т Бутузова К.Є.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

77

 полковник Гуцол О. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

78

 полковник Ігнатьєв А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

79

 полковник Козяр В. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

80

 полковник Панченко А. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

81

 полковник Чорнопіщук І. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

82

 підполковник Андреєв П. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

83

 підполковник Батир Р. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

84

 підполковник Білий А. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

85

 підполковник Большагін М. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

86

 підполковник Боровський М. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

87

 підполковник Зуєв О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

88

 підполковник Козачук В. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

89

 підполковник Нікандров Є. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

90

 підполковник Пінчук С. Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

91

 підполковник Петрук О. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

92

 підполковник Похіла В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

93

 підполковник Рижук Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

94

 підполковник Русин І. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

95

 підполковник Стасюк Г. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

96

 підполковник Чумак Р. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

97

 підполковник Шпаченко А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

98

 майор Андрієць О. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

99

 майор Арсеньєв Д . І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

100

 майор Богачов О. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

101

 майор Буценко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

102

 майор Васьковський С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

103

 майор Власюк Р. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

104

 майор Гладунов А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

105

 майор Засипкін В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

106

 майор Захаров М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

107

 майор Звіревич А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

108

 майор Івановський Є. Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

109

 майор Іващенко Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

110

 майор Загородній І.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

111

 майор Казак А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

112

 майор Колючий В.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

113

 майор Котєльніков С.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

114

 майор Курінська Т.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

115

 майор Марченко М.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

116

 майор Мартич Р.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

117

 майор Музиченко В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

118

 майор Полякова І.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

119

 майор Предчук П.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

120

 майор м/с Процюк С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

121

 майор Рудой О.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

122

 майор Сандуляк М.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

123

 майор Смілянець О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

124

 майор Собіщанська Н.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

125

 майор юстиції Панчук С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

126

 майор юстиції Степанович Д.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

127

 майор Федько С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

128

 майор Шмир С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

129

 капітан Зябрев І.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

130

 капітан Ільюк Б.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

131

 капітан Клименко О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

132

 капітан Нагуменюк А. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

133

 капітан Федюн С. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

134

 капітан Швець А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

135

 капітан Шличков В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

136

 капітан Шметан О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

137

 капітан Цибульська О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

138

 ст. лейтенант Авдонін П.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

139

 ст. лейтенант Гуменюк В.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

140

 ст. лейтенант Радченко Л.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

141

 ст. лейтенант Соколов Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

142

 лейтенант Баркар І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

143

 лейтенант Бережний М.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

144

 лейтенант Зюзько Б.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

145

 лейтенант Єфімов Ю.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

146

 лейтенант Леонов О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

147

 лейтенант Хижняк К.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

148

 лейтенант Щуровський І.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

149

 мол. лейтенант Дорошенко І.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

150

 ст. прапорщик Борисенко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

151

 ст. прапорщик Вербанов А.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

151

 ст. прапорщик Глінка К.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

152

 ст. прапорщик Горбатюк А.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

153

 ст. прапорщик Гук В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

154

 ст. прапорщик Гуцан О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

155

 ст. прапорщик Джура Г.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

156

 ст. прапощик Гордієнко М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

157

 ст. прапорщик Живолюк Т.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

158

 ст. прапорщик Зюзько Т.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

159

 ст. прапорщик Кардашян І.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

160

 ст. прапорщик Кирющенко Н.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

161

 ст. прапорщик Кравченко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

162

 ст. прапорщик Кучеренко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

163

 ст. прапорщик Моджина О.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

164

 ст. прапорщик Надутік С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

165

 ст. прапорщик Омелянчук М.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

166

 ст. прапорщик Семенова О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

167

 ст. прапорщик Тітаренко О.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

168

 ст. прапорщик Хохол В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

169

 ст. прапорщик Шелейко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

170

 ст. прапорщик Шрамко В.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

171

 ст. прапорщик Ярославцев А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

172

 прапорщик Андрушко Н.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

173

 прапорщик Бочарова І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

174

 прапорщик Брожко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

175

 прапорщик Головань Т.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

176

 прапорщик Звонарьова Т.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

177

 прапорщик Зєнцов О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

178

 прапорщик Зюзько Т. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

179

 прапорщик Єріна Т.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

180

 прапорщик Кізей О. Є.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

181

 прапорщик Коляда Т.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

182

 прапорщик Кучерявенко І.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

183

 прапорщик Кушнір О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

184

 прапорщик Ладанюк О.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

185

 прапорщик Москаленко М.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

186

 прапорщик Нірян О.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

187

 прапорщик Пастернак О.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

188

 прапорщик Пустовойт О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

189

 прапорщик Сурженко С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

190

 прапорщик Федосова Ю.Я.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

191

 старшина Глібко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

192

 ст. сержант Ткач М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

193

 ст. сержант Лисий Д.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

194

 ст. сержант Бичкова А.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

195

 ст. сержант Радов О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

196

 ст. сержант Сімонов О. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

197

 ст. сержант Сєрікова Г. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

198

 ст. сержант Темна О.К.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

199

 сержант Беззубко Л.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

200

 сержант Войтенко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

201

 сержант Гаман В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

202

 сержант Глухенька Л.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

203

 сержант Лисенко Л.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

204

 сержант Котова Т.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

205

 сержант Левчук А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

206

 сержант Вдовиченко С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

207

 сержант Горемульта Л.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

208

 ст. солдат Диба А.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

209

 ст. солдат Лавровська О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

210

 ст. солдат Леонова Г.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

211

 ст. солдат Поліщук О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

212

 ст. солдат Шворак Т.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

213

 солдат Кремнєв Д.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

214

 ст. лейтенант Тодощенко О.В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

215

 ст. лейтенант Вичавка М.П.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

216

 лейтенант Фесюк Р.В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

217

 ст. прапорщик Гавриленко В.Л.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

218

 ст. прапорщик Кованжи Д.І.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

219

 ст. прапорщик Січкар О.М.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

220

 прапорщик Рибаченко Ю.П.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

221

 старшина Миренков І. Г.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

222

 старшина Поддубняк С.В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

223

 ст. сержант Колпак С.І.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

224

 сержант Карасьов В.В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

225

 мол. сержант Безверхній О.С.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

226

 мол. сержант Зуберевський Ю.О.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

227

 мол. сержант Капітанчук Р.В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

228

 мол. сержант Кулініч К.С.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

229

 мол. сержант Марченко С.П.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

230

 мол. сержант Меліхов І.Б.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

231

 мол. сержант Минаш Д.О.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

232

 мол. сержант Мостовенко О. С.  Одеська обл., Татарбунарський р-н (с. Приморське)

233

 майор Лабун М.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

234

 капітан Крюковський О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

235

 ст. лейтенант Іщенко В.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

236

 ст. прапорщик Вакулінський Ю.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

237

 ст. прапорщик Бурденко О.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

238

 ст. прапорщик Скарга О.Г.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

239

 ст. прапорщик Чубенко Д.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

240

 ст. прапорщик Швець Р.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

241

 прапорщик Бур’янов О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

242

 прапорщик Васильченко А.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

243

 прапорщик Володарець Л.Г.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

244

 прапорщик Гадімов І.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

245

 прапорщик Заболотна А.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

246

 прапорщик Качурка Д.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

247

 прапорщик Непийвода С.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

248

 прапорщик Панімасова Н.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

249

 прапорщик Стегар В.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

250

 прапорщик Ткаченко Є.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

251

 ст. сержант Албу Є.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

252

 сержант Костік К.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

253

 сержант Нестерук Є.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

254

 лейтенант Погодін Є.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

255

 ст. прапорщик Гавриленко С.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

256

 ст. прапорщик Леженко Р.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

257

 ст. прапорщик Нечипорук О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

258

 прапорщик Бандуркін Р.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

259

 прапорщик Бобров С.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

260

 прапорщик Дробницький Р.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

261

 прапорщик Милосердний І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

262

 старшина Мейко Н.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

263

 сержант Андрюшков А.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

264

 сержант Буряк І.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

265

 сержант Гаранін М.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

266

 сержант Гуров К.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

267

 сержант Милосердний Ю.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

268

 сержант Тамбия В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

269

 мол. сержант Бондаренко А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

270

 мол. сержант Козлов С.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

271

 мол. сержант Лисенко О.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

272

 мол. сержант Левицький К.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

273

 мол. сержант Мазурик П.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

274

 мол. сержант Обрядін В.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

275

 мол. сержант Подольський Є.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

276

 мол. сержант Прокопенко В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

277

 мол. сержант Пручковський С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

278

 мол. сержант Сандольський С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

279

 солдат Бука М.К.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

280

 солдат Васкул Д.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

281

 солдат Заєць А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

282

 солдат Куку В.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

283

 солдат Павленко А.Б.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

284

 солдат Тіку В.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

285

 солдат Чеботару М.Є.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

286

 капітан Лебідь В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

287

 лейтенант Чепіжак В. В  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

288

 капітан Гажур А.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

289

 лейтенант Данілов Є.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

290

 ст. прапорщик Григорчук Р.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

291

 ст. прапорщик Григорчук Т. О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

292

 сержант Топал О. І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

293

 старшина Янович М.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

294

 сержант Гашова С.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

295

 ст. прапорщик Попов С. М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

296

 ст. прапорщик Попова С. Ф.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

297

 прапорщик Негін Є.Г.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

298

 ст. прапорщик Сахарчук В.А.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

299

 сержант Сорочинський А. О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

300

 прапорщик Кравченко О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

301

 ст. сержант Туровський О. В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

302

 сержант Доніч Р.Ю.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

303

 ст. лейтенант Новачук Д. С.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

304

 ст. прапорщик Златов І.М.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

305

 старшина Токовий Р. В.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

306

 старшина Мирза О.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

307

 сержант Колеснікова В.А.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

308

 прапорщик Йолтуховський А. М.  Одеська обл., Татарбунарський р-н

309

 ст. прапорщик Кабаков О. О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

310

 прапорщик Орленко І.Д.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

311

 прапорщик Шмігельский А. М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

312

 старшина Нагуменюк С.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

313

 прапорщик Вринчану П.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

314

 старшина Глущенко Д. А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

315

 сержант Кожухар С.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

316

 ст. прапорщик Логінов В. С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

317

 ст. прапорщик Логінова Н. М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

318

 ст. сержант Карайсенлі С. О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

319

 підполковник Щербак А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

320

 капітан Онуфрієв Ю.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

321

 ст. лейтенант Вигівський М.Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

322

 ст. лейтенант Хобзей С.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

323

 какітан Криворучко К. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

324

 старшина Михайлова О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

325

 прапорщик Сичов С.Є. Одеська обл., Овідіопольський р-н

326

 сержант Сікорський О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

327

 ст. сержант Скороход Ю.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

328

 старшина Антоненко Р.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

329

 сержант Тесленко Ю.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

330

 прапорщик Маринченко Н.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

331

 ст. сержант Поліщук О.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

332

 мол. сержант Грушанський В.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

333

 лейтенант Сендель В.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

334

 прапорщик Бадира А.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

335

 прапорщик Чернець Л.Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

336

 ст. прапорщик Лясковець О.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

337

 прапорщик Дровніченко І.А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

338

 сержант Мустяца Є.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

339

 прапорщик Саїнчук О.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

340

 старшина Сєрбул Т.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

341

 сержант Гаврищук Т.Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

342

 прапорщик Корса О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

343

 сержант Льовкін Д.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

344

 ст. сержант Онищенко С.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

345

 сержант Кісіков О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

346

 прапорщик Дирда Т.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

347

 мол. сержант Гончарук Є.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

348

 мол. сержант Береснєв О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

349

 ст. прапорщик Барбалюк В.Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

350

 прапорщик Дроздова Л.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

351

 прапорщик Павленко Т.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

352

 мол. сержант Бароліс Я.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

353

 капітан Матвєєв О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

354

 ст. лейтенант Соколов Д.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

355

 лейтенант Музичук В.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

356

 ст. прапорщик Якубовський О.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

357

 прапорщик Греков Г.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

358

 сержант Боровик Р.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

359

 прапорщик Коржовський С.А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

360

 лейтенант Потапенко Т.Є. Одеська обл., Овідіопольський р-н

361

 ст. прапорщик Гринько О.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

362

 прапорщик Сидорчук О.Ф. Одеська обл., Овідіопольський р-н

363

 ст. прапорщик Машталяр К.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

364

 ст. прапорщик Запорожець О.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

365

 ст. сержант Бойко С.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

366

 ст. сержант Коповська В.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

367

 ст. прапорщик Федів С.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

368

 ст. прапорщик Бригадир Є.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

369

 прапорщик Федоренко С.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

370

 ст. прапорщик Крайнюк О.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

371

 прапорщик Ганицький О.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

372

 прапорщик Комарецький Одеська обл., Овідіопольський р-н

373

 мол. сержант Крисько В.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

374

 ст. прапорщик Байда Є.А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

375

 прапорщик Школенко Т.К. Одеська обл., Овідіопольський р-н

376

 прапорщик Лисенко П.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

377

 сержант Яцишин Д.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

378

 сержант Стоянов І.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

379

 сержант Бабченко Ю.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

380

 старшина Горобець Е.А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

381

 сержант Яворовська Г.А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

382

 ст. сержант Підгородецька О.Ф. Одеська обл., Овідіопольський р-н

383

 мол. сержант Биргиу П.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

384

 мол. сержант Петрук О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

385

 сержант Малков Я.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

386

 мол. сержант Борисенко О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

387

 прапорщик Кармазіна Г.Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

388

 лейтенант Дудінова М.П. Одеська обл., Овідіопольський р-н

389

 ст. сержант Лемещук О.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

390

 ст. лейтенант Бевз Г.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

391

 сержант Наумова Н.В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

392

 ст. прапорщик Бамматов В.Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

393

 ст. прапорщик Кербенко І.І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

394

 капітан Колісник В. Б. Одеська обл., Овідіопольський р-н

395

 ст. лейтенант Сікора Є.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

396

 лейтенант Крамаренко А. Д. Одеська обл., Овідіопольський р-н

397

 лейтенант Папіш М. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

398

 лейтенант Кузь Д. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

399

 ст. лейтенант Отвага М. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

400

 лейтенант Ямковий В. П. Одеська обл., Овідіопольський р-н

401

 лейтенант Івахненко Д. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

402

 сержант Глізнуца С. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

403

 ст. прапорщик Суткаускас І. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

404

 ст. прапорщик Решетілов А. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

405

 прапорщик Кравець М. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

406

 прапорщик Черниш А. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

407

 прапорщик Носань С. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

408

 ст. сержант Гордєєв В. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

409

 сержант Луняка С. Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

410

 сержант Завіша М. Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

411

 прапорщик Пасічник А. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

412

 прапорщик Виходець Ю. Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

413

 старшина Шафаренко Л. І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

414

 прапорщик Борщов А. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

415

 прапорщик Нечитайло В. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

416

 ст. прапорщик Віговська О. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

417

 сержант Буллах В.О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

418

 сержант Полудворянин О. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

419

 сержант Богова М. Ю. Одеська обл., Овідіопольський р-н

420

 сержант Брижеватий Р. П. Одеська обл., Овідіопольський р-н

421

 сержант Вертипорох С. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н

422

 ст. прапорщик Горинцева Л.Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

423

 ст. прапорщик Кійко Є. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

424

 ст. прапорщик Васильєв Д. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

425

 прапорщик Чабанов О. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

426

 прапорщик Марусіч Л. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

427

 ст. прапорщик Садлій О. П. Одеська обл., Овідіопольський р-н

428

 ст. сержант Моренко Д. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

429

 сержант Шевчук А. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

430

 мол. сержант Минзул Г. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

431

 сержант Шпаковський С. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

432

 ст. прапорщик Жека С. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

433

 ст. прапорщик Большагіна І. Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н

434

 ст. прапорщик Смакограй С. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

435

 сержант Біла І. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

436

 старшина Стеценко А. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

437

 сержант Дубовий В. Ю. Одеська обл., Овідіопольський р-н

438

 сержант Андрієвський Д. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

439

 сержант Андрейко А. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

440

 ст. прапорщик Чигира В.Я. Одеська обл., Овідіопольський р-н

441

 прапорщик Гуменюк О. Ф. Одеська обл., Овідіопольський р-н

442

 сержант Колінько С. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

443

 сержантЛуков В. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

444

 прапорщик Попович В. І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

445

 сержант Молчанюк К. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

446

 сержант Андрейко А. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

447

 ст. прапорщик Мажуга А. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н

448

 ст. прапорщик Хом’як С. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

449

 прапорщик Пасенко О. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

450

 прапорщик Пономаренко Л. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

451

 прапорщик Якушева О.Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

452

 мол. сержант Вороніна Т. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

453

 мол. сержант Ольховська В. Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

454

 мол. сержант Нірян В. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

455

 старшина Закурдаєв Є. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н

456

 прапоршик Шмалько К М. Одеська обл., Комінтернівський р-н

457

 сержант Нежельський В.Ю. Одеська обл., Комінтернівський р-н

458

 старший сержант Дудогло В. І. Одеська обл., Комінтернівський р-н

459

 сержант Ситкін А.С. Одеська обл., Комінтернівський р-н

460

 сержант Вацман В. С.  Одеська обл.,Комінтернівський р-н

461

 сержант Штикер Є. М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

462

 сержант Крулик Ю. М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

463

 сержант Антонов С. А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

464

 прапоршик Гаркуль А. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

465

 майор Швалюк Ю. Д.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

466

 капітан Юрковський О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

467

 ст. лейтенант Гордій А. І. Одеська обл., Комінтернівський р-н

468

 лейтенант Мінко І.Є. Одеська обл., Комінтернівський р-н

469

 лейтенант Боднар О. П. Одеська обл., Комінтернівський р-н

470

 прапорщик Згоранець А. І. Одеська обл., Комінтернівський р-н

471

 ст. прапорщик з/к Філатов К. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

472

 ст. прапорщик з/к Базьков О. А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

473

 прапорщик з/к Козарчук О. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

474

 прапорщик з/к Грудка В. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

475

 прапорщик з/к Резніченко С.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

476

 ст. прапорщик з/к Бричев О.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

477

 ст. прапорщик з/к Гуляєва І. Л.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

478

 ст. лейтенант з/к Івахненко В.О. Одеська обл., Комінтернівський р-н

479

 прапорщик з/к Ганічкін О. Ю. Одеська обл., Комінтернівський р-н

480

 ст. прапорщик з/к Дуденко О. А. Одеська обл., Комінтернівський р-н

481

 сержант з/к Бобенко В. Ю. Одеська обл., Комінтернівський р-н

482

 сержант з/к Клименко О. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

483

 сержант з/к Ванжула Є.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

484

 капітан з/к Петрук О. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

485

 ст. прапорщик з/к Тихонов Д.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

486

 прапорщик з/к Грохольська Н.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

487

 ст. сержант з/к Шпанка Е.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

488

 прапорщик з/к Аброськін Д.Ю.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

489

 старшина з/к Антонов В. А. Одеська обл., Комінтернівський р-н

490

 сержант з/к Ульяницький Д.О. Одеська обл., Комінтернівський р-н

491

 ст. прапорщикз/к Бурденю А. А. Одеська обл., Комінтернівський р-н

492

 ст. прапорщик з/к Бородій К. О. Одеська обл., Комінтернівський р-н

493

 ст. прапорщик з/к Проскурін Є.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

494

 ст. прапорщик Лук’янчук В.Р.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

495

 ст. сержант з/к Сергієнко Д.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

496

 сержант з/к Бегалюк Ю. В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

497

 ст. солдат з/к Римарчук І.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

498

 сержант з/к Поліщук Г.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

499

 сержант з/к Аврам С. Г.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

500

 сержант з/к Галата В.В. Одеська обл., Комінтернівський р-н

501

 ст. сержант з/к Бідах Н. П. Одеська обл., Комінтернівський р-н

502

 ст. солдат з/к Кирисюк О. В. Одеська обл., Комінтернівський р-н

503

 сержант з/к Воронкіна Ю. М. Одеська обл., Комінтернівський р-н

504

 сержант з/к Ковальчук Д. В.  Одеська обл.,Комінтернівський р-н

505

 прапорщик з/к Дєдухова Т. М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

506

 ст. сержант з/к Михальчук Л.І.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

507

 ст. сержант з/к Борщаговська І.М.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

508

 ст. прапорщик з/к Кірєєва С.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

509

 ст.сержант з/к Прітула Л.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н

510

підполковник м/с Кальчук О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

511

 майор м/с Устинська О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

512

 майор Захаренко Ю.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

513

 підполковник м/с Євлах Г.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

514

 майор м/ Буркацький А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

515

майор м/с Прудников С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

516

капітан м/с Банов А.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

517

майор Шульга В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

518

майор Лайтан Д.Б.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

519

прапорщик Шевич О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

520

ст. прапорщик Олійник Н.Х.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

521

старшина з/к Гук І.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

522

сержант з/к Біленко В.М  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

523

ст. солдат Чумаков Г.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

524

полковник м/с Холодов І.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

525

майор Педько Є. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

526

ст. сержант з/к Назаров Д.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

527

сержант з/к Шамова В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

528

 підполковник м/с Кравцов І.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

529

 майор м/с Гіболенко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

530

 ст. солдат Лисенко А.Р.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

531

 полковник Швидкий Д. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н

532

 подполковник Сидорчук А. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, м. Іллічівськ)

533

 капітан 2 рангу Меленчук О. В.  Одеська обл., Біляєвський р-н (с. Холодна Балка, Нерубайське), Овідіопольського р-н (смт Чорноморка)

534

 майор Сітарський О.Ю.  Одеська обл., Біляєвський р-н (с. Нерубайське), Білієвський р-н (с. Усатове, с. Дачне)

535

 ст. лейтенант Лаговник І.І.  Одеська обл., Біляєвський р-н (с. Нерубайське), Білієвський р-н (с. Усатове, с. Дачне)

536

 ст. лейтенант Машовець Н. М.  Одеська обл., Біляєвський (с. Нерубайське, с. Усатове, с. Дачне), Комінтернівський ( Красносілка, Кошари)

537

 ст. лейтенант Мізерія І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

538

 лейтенант Нагорнюк О. М.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( с. Нерубайське Хлібодарське), Овідіопольський р-н (с. Мізікевича, смт Авангард )

539

 ст. прапорщик Садчиков О. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

540

 ст. прапорщик Васильчук Т. І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

541

 ст. прапорщик Павлова І. М. Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

542

 ст. прапорщик Діхтієвський В.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

543

 ст. прапорщик Васильчук М.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

544

 прапорщик Васильчук В.М. Одеська обл., Овідіопольський р-н

545

 ст. прапорщик Дусь Н. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н

546

 ст. прапорщик Поправко О. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н ( смт Чорноморка, м. Іллічівськ ), Біляєвський р-н (с. Нерубайське, с. Х. Балка)

547

 ст. прапорщик Шипков І. С. Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський, Біляєвський р-н

548

 ст. прапорщик Гаврилюк І. П. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н, Біляєвський р-н

549

 прапорщик Макарова Н. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н,

550

 прапорщик Кизчук В. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н,

551

 ст. прапорщик Артьомекко Ю. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н

552

 прапорщик Діденко О. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

553

 прапорщик Катраман Д. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

554

 прапорщик Комерзан М. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

555

 прапорщик Кисляк П. П. Одеська обл., Овідіопольський р-н  

556

 прапорщик Бабак Д. А. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

557

 ст. прапорщик Анісімов Д. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

558

 ст. прапорщик Топал В. С. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

559

 прапорщик Кочура О. О. Одеська обл., Овідіопольський р-н,

560

 ст. прапорщик Соловйова С. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н (с. Приліманське)

561

 старшина Мозгова Н. І. Одеська обл., Біляєвський р-н ( с. Нерубайське Холодна Балка), Овідіопольський р-н (с Авангард ) Комінтернівський р-н. (с. Красносілка, с. Іллічівка)

562

 сержант Коновалова О. Й. Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, смт Червоний хутор )

563

 ст. сержант Димура О. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н,

564

 сержант Яворська Т. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

565

 ст. солдат Фролова Н. Г. Одеська обл., Овідіопольський р-н

566

 ст. солдат Лоза Л. В. Одеська обл., Біляєвський р-н

567

 ст. солдат Пастух І. Н. Одеська обл., Овідіопольський р-н

568

 ст. солдат Король І. В. Одеська обл., Комінтернівський р-н

569

 ст. солдат Паун Н. В. Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка )

570

 ст. сержант Ніжинська О. Я. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

571

 сержант Діногло Є. В. Одеської обл., м. Ізмаїл

572

 прапорщик ДенисенкоО. Л. Одеська обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

573

 ст. прапорщик Малиновська О.К. Одеська обл., Овідіопольський р-н,

574

 сержант Шмаков М. В. Одеська обл., Біляєвський р-н (с. Нерубайське, с. Котовка, с. Августовка )

575

 мол. сержант Топал О. С. Одеської обл., Овідіопольський р-н, Біляєвський р-н Комінтернівський р-н

576

 ст. солдат Караіван Н. І. Одеська обл., Овідіопольський р-н

577

 солдат Домущі О. М. Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, Червоний хутор)

578

 майор Євграфов К.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Бурлача Балка )

579

 ст. сержант Навроцька Н.Ю. Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, Червоний хутор)

580

 ст. сержант Артьоменко Н.С. Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, Червоний хутор)

581

 підполковник Капецький С.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( с. Курортне)

582

 підполковник Зьолко С.М. Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка )

583

 підполковник Вітвіцький Р.О. Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка )

584

 підполковник Аветюк В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с.Санжейка )

585

 майор Ловшин А.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка, Чорноморське)

586

 сержант Руссу А.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка, Крижанівка ), Овідіопольський р-н ( Сухий Ліман)

587

 ст. прапорщик Шкарубський М.П.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка, Крижанівка ), Овідіопольський р-н ( Сухий Ліман)

588

 ст. солдат Кодимський В.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Сухий Ліман) Беляєвський р-н ( Усатово)

589

 прапорщик Кальнєв С.С.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (с. Фонтанка, Крижанівка ), Овідіопольський р-н ( с.Усатово, с. Котовка, с. Сухий Ліман)

590

 ст. солдат Заволович М.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка, Крижанівка ), Овідіопольський р-н ( Сухий Ліман)

591

 сержант Ковбащук С.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка, С. Дофіновка)

592

 ст. солдат Найденко І.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, Червоний хутор), Комінтернівський р-н

593

 полковник Пімєнов А.О.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

594

 підполковник Крижановський В.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Авангард )

595

 підполковник Михалевич В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Сухий Лиман )

596

 підполковник Орел М.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Сухий Лиман )

597

 майор Гурщенко А.В.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

598

 прапорщик Коробов О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Сухий Лиман )

599

 сержант Ганжа В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

600

 полковник Бондар В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, м. Одеса, смт Затока

601

 підполковник Комісар В.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське)

602

 підполковник м/с Кришталевич М.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське, смт Авангард, Малая Долина)

603

 підполковник Овсяник В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське)

604

 підполковник Онода А.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське, с. Мізікевича )

605

 сержант Мошняга Р.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське )

606

 ст. сержант Руму О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське )

607

 старшина Чебатюк В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Лиманське, с.Сухий Лиман, смт Хлібодарське, Авангард )

608

 підполковник Осєнцов С.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Нова Долина), Б-Дністровський р-н ( с. Курортне )

609

 підполковник Слюсарчук С.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Нова Долина ) Б-Дністровський р-н ( с. Курортне )

610

 капітан Крушельницький В.М.  Одеська обл., м. Одеса, смт Овідіополь

611

 майор Маліновський В.А.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

612

 ст. прапорщик Василєвич О.М.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

613

 ст. прапорщик Герасим О.С.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

614

 ст. прапорщик Шевченко О.А.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

615

 прапорщик Шенкевич Ю.І.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

616

 старшина Осипенко Р.М.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

617

 полковник Дідик О.К.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, м. Одеса, смт Затока

618

 майор Поліщук А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, м. Одеса, смт Затока

619

 підполковник Гулаков Л.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Сухий Лиман )

620

 підполковник Кізім К.О.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка )

621

 підполковник Пустовойт Є.Б.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Бурлача Балка, м. Іллічівськ)

622

 капітан Гурінович М.Б.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Прилиманське)

623

 мол. сержант Сєргєєва Г.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Авангард)

624

 полковник Почтовой О.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

625

 підполковник Колесник В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( с. Затока )

626

 підполковник Ткачук О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Прилиманське)

627

 полковник Васильківський С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Бурлача Балка, м. Іллічівськ)

628

 підполковник Веремчук Т.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Бурлача Балка, м. Іллічівськ)

629

 майор Непийвода В.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Фонтанка )

630

 майор Влащенко О.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Прилиманське)

631

 майор Берник О.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Марьянівка, с. Корсунці, Кошари, Красноселка,Олександрівка, Вапнярка, Калинівка, Кордон ), Овідіопольський р-н ( с. Прилиманське)

632

 майор Льовкін А.В.  Одеська обл., Комінтернівський р-н ( с. Марьянівка, с.Корсунці, Кошари, Красноселка,Олександрівка, Вапнярка, Калинівка, Кордон ), Овідіопольський р-н ( с. Прилиманське)

633

 підполковник Нікітіна Н.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( с. Курортне )

634

 майор юстиції Копач С.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( с. Курортне )

635

 ст. мічман Ковальський М.Р.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( с. Курортне )

636

 старшина Зіменко О.І.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

637

 майор Паламарчук С.М.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

638

 полковник Кужелівський О.В.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

639

 підполковник Пітько І.О.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

640

 підполковник Белінський Ф.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

641

 кап. ІІ р. Шевченко Н.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (смт Чорноморка, м. Іллічівськ), Біляєвський (с. Нерубайське, Холодна Балка)

642

 полковник Котов В.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

643

 полковник Шульга В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

644

 полковник Гноць О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

645

 підполковник Погольша С.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

646

 ст. прапорщик Русова О.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

647

 підполковник Чіяченко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

648

 підполковник Черніков А.Л.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

649

 капітан Зінченко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

650

 капітан Лебедь О.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

651

 капітан Клічук Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

652

 майор Кошкодан А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

653

 ст. прапорщик Анікіна В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

654

 прапорщик Шкарпицький О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

655

 ст. сержант з/к Філоненко Н.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

656

 ст. солдат з/к Заболотний Ю.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( с. Молодіжне )

657

майор Нечуйвітер В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

658

підполковник Зарудний Г.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

659

майор Дзюбинський С.Р.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

660

майор Годяєв А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

661

майор Ремізов С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

662

майор Сільковський В.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

663

ст. прапорщик Мазурець В. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

664

капітанн Гаїна Ю.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

665

підполковник Забродоцький А. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

666

майор Лазуренко С.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

667

капітан Северин А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

668

ст. прапорщик Варемчук Д.Я.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

669

ст. прапорщик Осадчий О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

670

прапорщик Тимчук Ж. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

671

капитан Мефодьєв С.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

672

капітан Шокодько О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

673

майор Коваль В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

674

капітан Борис М. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

675

капітан Зубарєв В. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

676

капітан Желєзняк Я.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

677

капітан Буханько Є.О  Одеська обл., Овідіопольський р-н

678

підполковник Чугай Є.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

679

ст. лейтенант Ратушинський В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

680

капітан Леськів Л.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

681

 капітан Нікашин Д. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

682

 ст. прапорщик Бахчиванжи А.О  Одеська обл., Овідіопольський р-н

683

 майор Белека І.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

684

 майор Савінов Є.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

685

 майор Буданов М.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

686

ст. прапорщик Бубнов А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

687

капітан Тарнавський О.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

688

ст. прапорщик Кондратенко С.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

689

ст. прапорщик Буравицький С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

690

ст. прапорщик Шевчук М.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

691

ст. солдат з/к Новицький М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

692

ст. прапорщик Чирков А.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

693

ст. солдат Дмуховський С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

694

ст. лейтенант Сидоренко Є.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

695

лейтенант Сахно С.С  Одеська обл., Овідіопольський р-н

696

солдат Черниш Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

697

 капітан Смага І.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

698

 лейтенант Ковпак Г.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

699

 лейтенант Смик Р.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

700

 лейтенант Зорін Я.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

701

 капітан Поліщук Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

702

 ст. солдат Плукчи О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

703

 капітан Компанець А.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

704

 майор Калайжич О.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

705

 майор Устиченко Р.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

706

 майор Локтев Д.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

707

 майор Трисантович В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

708

 майор Михайлов М.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

709

 ст. прапорщик Танабаш С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

710

 ст. прапорщик Кравченко Н.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

711

 сержант Скворцова В.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

712

 сержант Крулик А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

712

 ст. солдат Карауш І.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

713

 капітан Кривенко М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н

714

 ст. прапорщик Димченко Олег Федорович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

715

 майор Коструба Тарас Володимирович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

716

 ст. лейтенант Лакей Сергій Володимирович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

717

 прапорщик Каяфа Василь Васильович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

718

 старшина Конигіна Аліса Вадимівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

719

 мол. лейтенант Кульча Олег Дмитрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

720

 ст. сержант Кадурін Євгеній В’ячеславович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

721

 прапорщик Нитичук Олег Олександрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

722

 прапорщик Гончар Артур Миколайович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

723

 мол. сержант Делігіоз Дмитро Михайлович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

724

 старшина Бучковська Тетяна Василівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

725

 прапорщик Орлова Світлана Федорівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

726

 ст. прапорщик Коваленко Віталій Іванович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

727

 ст. прапорщик Лапановський Віталій Ігор.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

728

 старшина Русєва Ірина Вікторівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

729

 ст. прапорщик Ткаченко Сергій Леонідович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

730

 ст. прапорщик Смелянський Віктор Серг.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

731

 ст. прапорщик Парапір Петро Петрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

732

 ст. сержант Сухенко Сергій Сергійович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

733

 ст. лейтенант Спонченко Сергій Юрійович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

734

 лейтенант Денисов Ілля Валерійович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

735

 лейтенант Корнатовський Олександр Олекс  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

736

 лейтенант Радомська Анастасія Володимир  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

737

 лейтенант Радомський Дмитро Олександр  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

738

 прапорщик Олексин Василь Ярославович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

739

 прапорщик Ніколаєв Вадим Іванович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

740

 прапорщик Семкова Марія Іванівна  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

741

 ст. прапорщик Константинов Сергій Васил  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

742

 прапорщик Шишман Володимир Васильов  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

743

 ст. сержант Кравченко Михайло Кирилов  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

744

 ст. сержант Волков Юрій Дмитрович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

745

 прапорщик Мерет Віталій Дмитрович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

746

 сержант Ніколаєв Георгій Іванович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

747

 мол. сержант Радєв Василь Федорович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

748

 старшина Кюркчю Федір Миколайович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

749

 старшина Мінжерян Андрій Панасович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

750

 прапорщик Стоянов Анатолій Сергійович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

751

 сержант Семков Семен Іванович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

752

 прапорщик Горбан Віталій Іванович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

753

 прапорщик Терзі Георгій Петрович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

754

 ст. сержант Мінжирян Степан Родіонович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

755

 ст. прапорщик Деревенко Леонід Ілліч  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

756

 старшина Попеляшков Степан Семенович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

757

 прапорщик Дудуш Володимир Іванович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

758

 прапорщик Кара Панас Васильович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

759

 старшина Дериволкова Ганна Іванівна  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

760

 старшина Іванов Віктор Васильович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

761

 старшина Дудуш Валентина Іванівна  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

762

 мол. сержант Абдула Марія Георгіївна  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

763

 прапорщик Полякова Марина Михайлівна  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

764

 прапорщик Карабецький Анатолій Михайл  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

765

 старшина Кулінський Ігор Степанович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

766

 прапорщик Іванов Олександр Захарович  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни)

767

 майор Челарський Є.Б.  Одеська обл., Болградський р-н (Нові Трояни )

768

 ст. прапорщик Савоста С.М.  Одеська обл., Болградський р-н

769

 ст. сержант Михалевич Д.П.  Одеська обл., Болградський р-н

770

 прапорщик Плахов Ю.В.  Одеська обл., Болградський р-н

771

 прапорщик Кірчев Р.Г.  Одеська обл., Болградський р-н

772

 прапорщик Галач Г.І.  Одеська обл., Болградський р-н

773

 прапорщик Абаджиєв О.С.  Одеська обл., Болградський р-н

774

 ст. сержант Фучеджи П.І.  Одеська обл., Болградський р-н

775

 ст. сержант Кулаксиз М.В.  Одеська обл., Болградський р-н

776

 ст. сержант Сакали В.І.  Одеська обл., Болградський р-н

777

 ст. сержант Брошков Д.В.  Одеська обл., Болградський р-н

778

 ст. сержант Кацарський В.І.  Одеська обл., Болградський р-н

779

 ст. прапорщик Лисенко В.В.  Одеська обл., Болградський р-н

780

 ст. прапорщик Бабаянц А.В.  Одеська обл., Болградський р-н

781

 прапорщик Сайчук І.В.  Одеська обл., Болградський р-н

782

 прапорщик Спонченко В.В.  Одеська обл., Болградський р-н

783

 старшина Форманюк В.І.  Одеська обл., Болградський р-н

784

 старшинаУсова Л.В.  Одеська обл., Болградський р-н

785

 сержант Сафта А.Ф.  Одеська обл., Болградський р-н

786

 сержант Караїван В.В.  Одеська обл., Болградський р-н

787

 ст. прапорщик Карагеоргій В.Д.  Одеська обл., Болградський р-н

788

 ст. прапорщик Младінов І.Х.  Одеська обл., Болградський р-н

789

 старшина Мірошник В.В.  Одеська обл., Болградський р-н

790

 ст. сержант Малакчі І.М.  Одеська обл., Болградський р-н

791

 прапорщик Ярим І.М.  Одеська обл., Болградський р-н

792

 ст. прапорщик Любименко Д.В.  Одеська обл., Болградський р-н

793

 ст. прапорщик Пенчу Д.В.  Одеська обл., Болградський р-н

794

 ст. прапорщик Дикий О.Я.  Одеська обл., Болградський р-н

795

 ст. сержант Кавалжи М.М.  Одеська обл., Болградський р-н

796

 старшина Кишлали М.М.  Одеська обл., Болградський р-н

797

 ст. прапорщик Корякін Д.М.  Одеська обл., Болградський р-н

798

 прапорщик Фарима Д.В.  Одеська обл., Болградський р-н

799

 ст. прапорщик Гнізділов В.М.  Одеська обл., Болградський р-н

800

 старшина Гайдаржи Ф.В.  Одеська обл., Болградський р-н

801

 ст. сержант Гольцов Д.В.  Одеська обл., Болградський р-н

802

 ст. прапорщик Шмаровоз М.П.  Одеська обл., Болградський р-н

803

 прапорщик Серт С.Г.  Одеська обл., Болградський р-н

804

 ст. сержант Драгнєв С.І.  Одеська обл., Болградський р-н

805

 мол. сержант Побережний Р.Г.  Одеська обл., Болградський р-н

806

 прапорщик Каразанфір Р.Ю.  Одеська обл., Болградський р-н

807

 старшина Чебан П.В.  Одеська обл., Болградський р-н

808

 ст. прапорщик Дулгеров Д.Б.  Одеська обл., Болградський р-н

809

 прапорщик Дойчев М.Ф.  Одеська обл., Болградський р-н

810

 прапорщик Бальжик В.Д.  Одеська обл., Болградський р-н

811

 ст. сержант Лішинський П.П.  Одеська обл., Болградський р-н

812

 прапорщик Заріпов С.Х.  Одеська обл., Болградський р-н

813

 ст. прапорщик Кіпер В.С.  Одеська обл., Болградський р-н

814

 ст. прапорщик Ліфашин І.О.  Одеська обл., Болградський р-н

815

 ст. сержант Кунєв О.В.  Одеська обл., Болградський р-н

816

 ст. сержант Михалевич О.Б.  Одеська обл., Болградський р-н

817

 ст. сержант Нєдова Л.Ю.  Одеська обл., Болградський р-н

818

 ст. сержант Карханін М.М.  Одеська обл., Болградський р-н

819

 ст. прапорщик Гриценко О.О.  Одеська обл., Болградський р-н

820

 ст. прапорщик Волощук С.А.  Одеська обл., Болградський р-н

821

 прапорщик Єні В.С.  Одеська обл., Болградський р-н

822

 ст. прапорщик Штирбулов В.Ф.  Одеська обл., Болградський р-н

823

 старшина Азарова М.В.  Одеська обл., Болградський р-н

824

 прапорщик Грекова О.М.  Одеська обл., Болградський р-н

825

 мол. сержант Драгні Т.Ф.  Одеська обл., Болградський р-н

826

 старшина Гаращук В.Г.  Одеська обл., Болградський р-н

827

 ст. прапорщик Чернєв О.П.  Одеська обл., Болградський р-н

828

 прапорщик Білоус О.М.  Одеська обл., Болградський р-н

829

 сержант Мигаль М.В.  Одеська обл., Болградський р-н

830

 ст. прапорщик Касаджик В.А.  Одеська обл., Болградський р-н

831

 ст. прапорщик Кулінський О.І.  Одеська обл., Болградський р-н

832

 ст. прапорщик Іорданов П.І.  Одеська обл., Болградський р-н

833

 старшина Згардан С.А.  Одеська обл., Болградський р-н

834

 ст. сержант Топалов С.Ф.  Одеська обл., Болградський р-н

835

 мол. сержант Сафта Ю.К.  Одеська обл., Болградський р-н

836

 ст. сержант Чобан Б.Б.  Одеська обл., Болградський р-н

837

 мол. сержант Яланжи М.В.  Одеська обл., Болградський р-н

838

 старшина Панчєв О.І.  Одеська обл., Болградський р-н

839

 старшина Гашицький Є.Д.  Одеська обл., Болградський р-н

840

 полковник Задорожний О.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

841

 підполковник Брайко Б.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

842

 полковник Кардаш М.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

843

 майор Бойко О.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

844

 прапорщик Ківачук Н.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

845

 майор Голубан О.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

846

 полковник Сторожук В.К.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

847

 майор Райлян В.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

848

 ст. лейтенант Павленко Ю.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

849

 майор Атрощенко О.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

850

 лейтенант Тукан С.К.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

851

 прапорщик Дудченко С.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

852

 лейтенант Прокурор Р.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

853

 прапорщик Нудненко С.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

854

 прапорщик Бондаренко П.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

855

 старшина Кобелєв О.Л.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

856

 ст. прапорщик Гранич М.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

857

 майор Луканін І.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

858

 капітан Карапозюк О.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

859

 підполковник Підгородецький І.А.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

860

 підполковник Павлюченко О.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

861

 підполковник Бороденко І.Г.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

862

 полковник Цимбал Р.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

863

 лейтенант Мініч Л.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

864

 майор П’яник Д.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

865

 ст. лейтенант Сапунжи В.А.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

866

 ст. прапорщик Тюваєв Р.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

867

 майор Аршинов К.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

868

 ст. сержант Буров В.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

869

 прапорщик Владінов А.Г.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

870

 підполковник Овсяніков Є.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

871

 ст. лейтенант Потапський І.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

872

 майор Перегняк І.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

873

 майор Подсудєвський Р.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

874

 старшина Добринін О.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

875

 старшина Раділова А.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

876

 прапорщик Крочак Н.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

877

 прапорщик Євлентьєва О.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

878

 прапорщик Волчкова М.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

879

 прапорщик Маленкова А.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

880

 мол. сержант Щелконогов Ю.Ю.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

881

 мол. сержант Рижкова О.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

882

 мол. сержант Демиденко А.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

883

 сержант Райлян І.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

884

 прапорщик Шелест А.О.  Одеська обл., Овідіопольський

885

 прапорщик Чигін С.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

886

 ст. солдат Якіменко С.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

887

 старшина Бондар Л.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

888

 ст. солдат Жукова Т.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

889

 ст. солдат Моску В.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

890

 сержант Якобчак С.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

891

 прапорщик Гідулян А.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

892

 прапорщик Буряк Т.Г.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

893

 ст. прапорщик Стойкова В.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

894

 капітан Хлебніков Ю.О.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

895

 ст. прапорщик Руденко Р.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

896

 сержант Станчу О.Г.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

897

 солдат Серебреніков Д.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

898

 солдат Кокош В.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

899

 сержант Станков І.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

900

 солдат Топал С.Б.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

901

 майор Чехман О.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

902

 ст. прапорщик Кондратюк А.М.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

903

 прапорщик Димченко О.З.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

904

 прапорщик Галузинська О.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

905

 майор Дмуховський Ю.А.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

906

 майор Калов С.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

907

 підполковник Мельник К.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

908

 ст. прапорщик Козлов В.С.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

909

 прапорщик Череднік О.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

910

 сержант Табакар І.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

911

 сержант Кінецуй Ю.І.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

912

 ст. сержант Камінська О.П.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

913

 сержант Вербанов І.Д.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

914

 сержант Камінська О.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

915

 ст. прапорщик Ніколаєв О.В.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

916

 підполковник Темнов Олександр Юрійович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

917

 капітан Бойко Андрій Юрійович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

918

 ст. лейтенант Роженюк Євгеній Володимир  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

919

 прапорщик КоваленкоЛюдмила Іллівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

920

 сержант Пташенко Дмитро Миколайович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

921

 майор Ситник Юрій Олександрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

922

 лейтенант Буга Андрій Миколайович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

923

 мол. лейтенант Шпаченко Віктор Серг.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

924

 ст. прапорщик Панасюк Олексій Микол.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

925

 ст. прапорщик Котляренко В’ячеслав Мик.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

926

 ст. прапорщик Гаврилюк Микола Григор.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

927

 ст. прапорщик Татауш Ігор Васильович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

928

 прапорщик Радов Олег Дмитрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

929

 ст. сержант Кульча Юрій Антонович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

930

 сержант Єрьоменко Ярослав Юрійович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

931

 сержант Кустура Руслан Петрович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

932

 старшина Оніщенко Тетяна Петрівна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

933

 прапорщик Гнидюк Вікторія Олекс.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

934

 прапорщик Сичак Катерина Олексіївна  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

935

 ст. прапорщик Журя Микола Іванов.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

936

 прапорщик Семенов Анатолій Петр.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

937

 ст. сержант Георгіу Денис Сергійович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

938

 ст.пр-к Коровченко Олександр Віктор.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

939

 сержант Бугайов Євген Миколайович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

940

 ст. сержант Оманенко Андрій Валер.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

941

 ст. сержант Карай Сергій Миколайов  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

942

 мол. сержант Домну Сергій Ігорович  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

943

 ст.прапорщик Драгой Олександр Пан.  Одеська обл., Ізмаїльський р-н

944

 ст. прапорщик Аввакумов Олег Геннад  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

945

 старшина Салі Ігор Петрович  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

946

 ст. прапорщик Рябцев Микола Віктор  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

947

 старшина Топтигін Іван Миколайович  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

948

 ст. сержант Зубков Олексій Олександр  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

949

 сержант Воробйов Олександр Олекс.  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

950

 сержант Маринов Олександр Микол.  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

951

 прапорщик Єльшина Лариса Віктор.  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

952

 ст. сержант Литвиненко Тетяна Волод.  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

953

 ст. сержант Кадигроб Алла Борисівна  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

954

 мол. сержант Шпетюк Алла Борисівна  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

955

 прапорщик Крилов Андрій Анатолійов  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

956

 ст. сержант Якушок Євген Михайлов.  Одеська обл., Кілійський р-н (Вилково)

957

старшина Молдованов А.П.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

958

майор Попов Є.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

959

сержант Венгерчук В.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

960

сержант Новошицька Н.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

961

капітан Муненко О.С.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

962

ст. солдат Бойко О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

963

майор Чеповський І.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

964

майор Шаповал І.Д.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

965

ст. сержант Назаров Є.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

966

сержант Чепченко О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

967

прапорщик Вишталюк О.Г.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

968

ст. сержант Бондар О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

969

мол. сержант Кройтор Є.А  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

970

майор м/с Пянковський О.Г.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

971

ст. прапорщик Вакарчук  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

972

мол. сержант Попов Р.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

973

рядовий Кучерявий О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

974

старшина Рибачок Ю.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

975

лейтенант Парамейчук О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

976

капітан Костінський С.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

977

лейтенант Дубіковський Е.П.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

978

прапорщик Киріяк Є.С.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

979

прапорщик Лебеденко А.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

980

прапорщик Корсак О.М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

981

прапорщик Бухт як Є.І.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

982

майор Орлик О.М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

983

ст. лейтенант Королевич О.Ю.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

984

ст. лейтенант Тодорович О.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

985

капітан Мукоїд В.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

986

прапорщик Чеботарьова О.І.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

987

ст. лейтенант Попік Ю.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

988

ст. прапорщик Греков О.Г.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

989

старшина Слободянюк А.Г.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

990

сержант Павлишен О.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

991

сержант Піпчак А.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

992

ст. лейтенант Балтян М.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

993

прапорщик Дергачев П.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

994

сержант Олеєва І.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

995

підполковник Семеринський О.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

996

ст. лейтенант Суддя Ігор Вікторович  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

997

лейтенант Боденчук В.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

998

ст. сержант Гульвас О. В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

999

старшина Юзифович Є. М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1000

старшина Нікітюк Р.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1001

ст. прапорщик Кузьмінський С.В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1002

сержант Вдовиченко О. В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1003

прапорщик Грабовий І. М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1004

ст. прапорщик Джугостранський В. М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1005

лейтенант Нікітюк М. М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1006

ст. сержант Іщенко Є. О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1007

ст. пр-к Недолуженко О. А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1008

прапорщик Десяцький О. В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1009

ст. сержант Фрунзе С. М.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1010

ст. прапорщик Демченко О. В.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1011

прапорщик Соколов О. О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1012

мол. сержант Торколат Я. О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1013

майор Шаповал І.Д.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1014

майор Басов В.О.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1015

капітан Басараб Р.І.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1016

капітан Величко О.А.  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1017

лейтенант Марценюк В.О  Одеська обл., Котовський р-н (м. Котовськ)

1018

ст. прапорщик Вакарчук К.В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1019

ст. прапорщик Коваленко І. С.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1020

ст. прапорщик Крижановський П. А.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1021

ст. сержант Кожухар Р. П.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1022

ст. прапорщик Караваєв О. О.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1023

сержант Голосний С. О.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1024

солдат Афанасьєва Ю. С.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1025

мол. сержант Десятська В. В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1026

ст. сержант Попова Н. О.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1027

ст. сержант Насушний Ю. С.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1028

ст. прапорщик Струтинський К.В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1029

сержант Ірігіна Л.В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1030

ст. сержант Лозанова К. М.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1031

прапорщик Гуртовий О. Л.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1032

мол. сержант Драчинський В.В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1033

ст. сержант Моза О. В.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1034

ст. лейтенант Волочій А.М.  Одеська обл., Красно-Окнянський р-н (с. Новосеменівка)

1035

підполковник Скавронський С.В.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1036

прапорщик Баркар Н.М.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1037

ст. сержант Желіборщ В.Г.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1038

прапорщик Миринюк В.В.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1039

ст. прапорщик Бакланов В.В.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1040

ст. сержант Корольов С.П.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1041

прапорщик Пасічник С.Л.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1042

старшина Пасічник А.М.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1043

сержант Печерський В.А.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1044

молодший сержант Чумак О.В  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1045

прапорщик Кобилянський С.Б.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1045

старшина Гейко В.Г.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1046

прапорщик Бодачевський Є.О.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1047

мол. сержант Ткач В.В.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1048

прапорщик Бурковський В.М.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1049

ст. прапорщик Незгодюк В.М.  Одеська обл., Кодимський р-н (с. Шершенці)

1050

майор Кондратьєв С.В.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1051

полковник Сухий С.В.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1052

підполковник Тимчук І.Ф.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1053

підполковник Кондратюк Д.В.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1054

підполковник Дударєв Р.В.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1055

старшина Ладжу С.М.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1056

підполковник Олійниченко С.С.  Одеська обл.., Котовський р-н ( м. Котовськ)

1057

 майор Ісмаїл Л.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (м.Іллічівськ, с.Бур. Балка)

1058

 підполковник Буслюк І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н (м.Іллічівськ, с.Бур. Балка)

1059

 підполковник Шпак О.А.  Одеська обл., Комінтернівський р-н (смт Комінтерново с. Фонтанка)

1060

 генерал-майор Горожанкін В.В.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

1061

 підполковник Марчук І.Й.  Одеська обл., Овідіопольський р-н ( Сухий Лиман)

1062

 полковник Мураховський В.М.  Одеська обл., Овідіопольський (с. Молодіжне )

1063

 полковник Катюха І.С.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

1064

 майор Калайжич О.Г.  Одеська обл., Овідіопольський, Комінтернівський р-н

1065

ст. прапорщик Терещенко В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1066

ст. прапорщик Ніков О.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1067

ст. лейтенант Пурис Є.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1068

ст. прапорщик Манчев І.Х.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1069

ст. сержант Іванов В. В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1070

ст. прапорщик Донкогло М.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1071

ст. прапорщик Деребенський І. П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1072

ст. прапорщик Петрусенко І. В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1073

мол. лейтенант Редько А.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1074

лейтенант Бойко В.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1075

майор Канджа О.Д.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1076

ст. прапорщик Бєріл О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1077

капітан Штельмах І.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1078

лейтенант Доля О.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1079

прапорщик Чуприна С.О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1080

прапорщик Масленков А.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1081

майор Гречко П.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1082

капітан Дяченко О.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1083

старшина Антонюк О.Х.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1084

ст. солдат Навальна Н.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1085

ст. прапорщик Туровська А.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1086

підполковник Мейко О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1087

підполковник Дущенко О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1088

майор Михайліна О.Б.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1089

капітан Лаврі Ю.К.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1090

підполковник Ставицький Р.Л.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1091

ст. лейтенант Пенкальський І.О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1092

ст. прапорщик Закладна О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1093

старшина Гриняк М.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1094

ст. прапорщик Кузьменко К.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1095

старшина Бажанова М.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1096

майор Антох О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1097

майор Іванчук І.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1098

ст. прапорщик Магла С.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1099

ст. прапорщик Сикманов О.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1100

майор Дюдюн В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1101

ст. солдат Борецька Т.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1102

прапорщик Іванова А.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1103

підполковник Осіпов С.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1104

ст. солдат Нетека Н.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1105

прапорщик Іванова Л.Д.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1106

ст. прапорщик Жуков О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1107

капітан Сакович А.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1108

ст. прапорщик Романов С.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1109

ст. сержант Стоянова В.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1110

прапорщик Блажан О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1112

сержант Вороной С.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1113

ст. сержант Саченко Є.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1114

старшина Дементьєва О.Д.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1115

ст. сержант Ісаченко Н.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1116

сержант Король Л.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1117

сержант Мугулюк В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1118

прапорщик Деде О.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1119

ст. сержант Гаража Т.П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1120

капітан Прищепа О.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1121

капітан Марченко О.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1122

майор Гнатишин Н.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1123

майор Тарасенко О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1124

ст. лейтенант Ковбасюк О.Л.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1125

капітан Димянюк Д.С  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1126

капітан Головаш Р.О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1127

капітан Шевченко О.О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1128

мол. сержант Долгих В.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1129

ст. сержант Пасат Т.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1130

мол. сержант Дячок Г.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1131

прапорщик Гетьманенко С.С.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1132

ст. прапорщик Сафронова А.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1133

сержант Азарова Ю.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1134

ст. сержант Сухій С.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1135

прапорщик Маркитанюк Т.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1136

лейтенант Богданов Ю.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1137

майор Гавріков Д.О.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1138

ст. прапорщик Терзі В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1139

ст. прапорщик Бабенко В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1140

ст. лейтенант Копанська А.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1141

ст. прапорщик Сараін Л.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1142

ст. сержант Василюк Н.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1143

сержант Хільченко Н.П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1144

ст. прапорщик Струц О.П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1145

сержант Федорова О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1146

прапорщик Биконов О.П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1147

сержант Лиходід О.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1148

капітан Коваленко Ю.А.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1149

ст. лейтенант Хімович Д.П.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1150

капітан Подолян Ю.І.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1151

ст. лейтенант Тюгаєв А.С.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1152

ст. прапорщик Василіогло О.І.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1153

старшина Гавриленко Ю.А.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1154

лейтенант Снятинський Д.Ю.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1155

ст. прапорщик Димура Г.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1156

прапорщик Білецький С.П.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1157

мол. сержант Руднів В.М.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1158

ст. сержант Діденко І.Б.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1159

прапорщик Турченко А.О.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1160

ст. сержант Тюлєнєва Л.О.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1161

сержант Соломко Д.М.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1162

мол. сержант Кринін В.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1163

сержант Довженко С.А.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1164

старшина Орловський Е.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1165

прапорщик Гидирим Д.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1166

сержант Голік А.М.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1167

мол. сержант Шквар С.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1168

лейтенант Федчак А.А.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1169

сержант Мельницький Ю.А.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1170

прапорщик Сілівестров В.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1171

старшина Міталі Г.В.  Одеська обл., Біляєвський р-н ( Яськи )

1172

ст. сержант Могулюк С.Т.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1173

ст. сержант Павлюк В.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1174

прапорщик Корніцел І.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1175

прапорщик Карамавров Д.І.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1176

лейтенант Клименко Н.О.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1177

прапорщик Корчмар В.С.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1178

ст. сержант Дімітрічак В.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1179

ст. сержант Ботезат В.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1180

прапорщик Крохмалюк А.А.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1181

ст. сержант Ступка О.Г.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1182

прапорщик Урядник С.І.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1183

прапорщик Преда С.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1184

прапорщик Штефанков І.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1185

прапорщик Беженар В.А.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1186

капітан Сога С.А.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Височанське )

1187

прапорщик Русєв В.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1188

прапорщик Черан М.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1189

ст. сержант Гончар О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1190

прапорщик Присекар Б.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1191

ст. прапорщик Дроздецький О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1192

прапорщик Доні А.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1193

сержант Губар С.К.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1194

ст. сержант Ткаченко А.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1195

старшина Ворніческу О.Ю.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1196

прапорщик Райлян М.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1197

прапорщик Нетребенко А.А.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1198

ст. сержант Бурдух А.П.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1199

сержант Кучеренко П.Г.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1200

ст. сержант Харитонов О.М.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1201

ст. сержант Гончар О.І.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1202

мол. сержант Гувір В.В.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1203

прапорщик Губар П.К.  Одеська обл., Б-Дністровський р-н ( Крутоярівка )

1204

прапорщик Стрельчук Є.В.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1205

солдат Савченко І.А.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1206

прапорщик Турбал А.О.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1207

прапорщик Бурлак В.Г.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1208

ст. прапорщик Смірнов С.М.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1209

прапорщик Кайнарян Р.П.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1210

ст. прапорщик Радєв М.І.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1211

сержант Кожухар М.С.  Одеська обл.,Тарутинський р-н (с. Олександрівка)

1212

ст. лейтенант Войтович А.Ю.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1213

старшина Дарда І.Д.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1214

ст. сержант Комашко О.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1215

ст. сержант Денисюк В.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1216

старшина Донченко А.А.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1217

ст. прапорщик Надточій Т. В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1218

сержант Гноць К.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1219

ст. прапорщик Скридловський С.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1220

ст. сержант Мукановський О.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1221

ст. сержант Медвідь В.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1222

старшина Поляк А.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1223

сержант Ткачук Д.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1224

старшина Князєв Р.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1225

сержант Тітарчук Н.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1226

сержант Яшина Н.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1227

старшина Моспаник А.Л.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1228

старшина Ігнатюк Н.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1229

прапорщик Цвеліховська Л.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1230

прапорщик Березовський Г.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1231

старшина Гура С.Ф.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Ліманське)

1232

майор Панасюк В.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1234

капітан Кублик О.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1235

ст. лейтенант Міхін А.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1236

сержант Коломієць С.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1237

ст. лейтенант Рихліцький С.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1238

ст. сержант Єфіменко І.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1239

прапорщик Штойко І.Д.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1240

мол. сержант Волков І.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1241

мол. сержант Гувір С.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1242

мол. сержант Крецу П.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1243

лейтенант Мацюк Р.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1244

прапорщик Сиволап А.Д.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1245

ст. сержант Рябова С.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1246

мол. сержант Бонар С.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1247

лейтенант Карпенко М.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1248

сержант Страхніцький В.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1249

ст. солдат Гук О.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1250

сержант Забунов Ю.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1251

сержант Семенчук О.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1252

сержант Лука А.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1253

сержант Москалюк Д.П.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1254

прапорщик Майстренко С.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1255

мол. сержант Волощук І.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1256

лейтенант Матейко О.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1257

лейтенант Мула Т.Ю.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1258

сержант Петров М.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1259

ст. прапорщик Тітарчук В.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1260

старшина Негруца О.С.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1261

ст. сержант Савицька Л.Л.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1262

мол. сержант Тарасенко В.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1263

мол. сержант Лисенко Р.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1264

сержант Бурдейний П.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1265

солдат Мунтян К.Ю.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1266

мол. сержант Дронов Д.С.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1267

сержант Романов М.С.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1268

лейтенант Юзько Р.П.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1269

сержант Улановська Л.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1270

ст. прапорщик Литвиненко О.Г.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1271

ст. сержант Гарник Т.Г.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1272

сержант Масленкова Є.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1273

ст. солдат Рязанова І.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Степанівка )

1274

ст. сержант Вихристюк В.П.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1275

прапорщик Єфстифейкін С.А.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1276

мол. сержант Сидоракіна Г.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1277

прапорщик Васильєв А.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1278

прапорщик Стинга С.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1279

прапорщик Жарковський В.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1280

ст. прапорщик Карачун В.П.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1281

прапорщик Глущенко О.С.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1282

ст. прапорщик Ковальчук Є.С.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1283

ст. прапорщик Фокін І.А.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1284

прапорщик Тихановська С.А.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1285

старшина Ратушняк Р.Б.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1286

прапорщик Осауленко Ю.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1287

мол. сержант Дяченко А.Ю.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1288

старшина Авраменко В.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1289

підполковник Савчук А.І.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1290

ст. лейтенант Андрощук О.О.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1291

ст. лейтенант Яремчук С.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1292

ст. лейтенант Ліпкевич Б.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1293

лейтенант Павлова Ю.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1294

сержант Кривенкова О.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1295

прапорщик Стобород Д.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1296

прапорщик Зацепіна Е.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1297

лейтенант Горобець П.Л.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1298

лейтенант Кащук А.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1299

старшина Якименко Ю.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1300

прапорщик Поправка Г.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1301

ст. лейтенант Самокаєв В.М.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1302

сержант Чашурина Н.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1303

сержант Макруха С.В.  Одеська обл., Раздільнянський р-н ( Кучурган )

1304

підполковник Ніколаєнко А.Г.  Одеська обл., Овідіопольський (с. Сухий Лиман, с.Бурлача Балка), Комінтенівський р-н (с.Фонтанка, смт Чорноморське)

1305

підполковник Кулік Ігор Миколайович  Одеська обл., Овідіопольський (с. Сухий Лиман, с.Бурлача Балка), Комінтенівський р-н (с.Фонтанка, смт Чорноморське)

1306

полковник Гресько Юрій Петрович  Одеська обл., Б-Дністровський р-н

1307

 підполковник Галкін Роман Олександрович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1308

 ст. лейтенант Давидов Ярослав Ігорович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1309

 ст. лейтенант Масло Сергій Едуардович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1310

 майор Савицький Ігор Анатолійович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1311

 ст. прапорщик Максименко Юрій Іванович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1312

 ст. прапорщик Соколова Ольга Володим.  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н

1313

 ст. прапорщик Дорохін Олег Євгенович  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н Комінтернівський р-н

1314

 ст. прапорщик Попович В. І.  Одеська обл., Овідіопльський р-н, Біляївський р-н Комінтернівський р-н

1315

 ст. лейтенант Климчук К.В.  Комінтернівський р-н

1316

 ст. прапорщик Гаман Геннадій Анатол.  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1317

 лейтенант Семенюк І. І.  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1318

 ст. прапорщик Головань Іван Дмитрович  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1319

 прапорщик Гавриленко Володимир Микол  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1320

 прапорщик Стойнов І.Ф.  Татарбунарський р-н

1321

 старшина Мамай В.В.  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1322

 ст. сержант Зданевич Д.М.  Комінтернівський р-н

1323

 сержант Ковальчук Д.Ю.  Комінтернівський р-н

1324

 сержант Білак М.В.  Комінтернівський р-н, Овідіопольський р-н, Біляївський р-н

1325

 мол. сержант Прокопенко В.В.  Овідіопольський р-н

1326

 мол. сержант Пручковський С.В.  Овідіопольський р-н

1327

матрос Мілева Ж.І.  Одеська обл., Овідіопольський (с. Сухий Лиман, с.Бурлача Балка), Комінтенівський р-н (с.Фонтанка, смт Чорноморське)

1328

 капітан 3 рангу Гарбузенко О. К.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1329

 капітан 3 рангу Нечипорук Ю.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1330

 капітан 3 рангу Левчук І.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1331

 капітан 3 рангу Чертков О.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1332

 капітан 3 рангу Грабовський Я.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1333

 майор Чуківський В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1334

 капітан 1 рангу Смірнов В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1335

 капітан 2 рангу Овчаренко І.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1336

 капітан 2 рангу Трет’яков В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1337

 апітан 3 рангу Жердев К.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1338

 капітан 3 рангу Драник О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1339

 капітан 2 рангу Миколайчук О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1340

 ст. м ічман Гиренко В.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1341

 ст. матрос Таращук Ю.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1342

 матрос Позняк А.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1343

 ст. матрос Твірітін С.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1344

 ст. лейтенант Кубарич В.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1345

 капітан-лейтенант Кіглюк О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1346

 капітан-лейтенант Демченко В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1347

 ст. лейтенант Коваленко І.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1348

 мічман Шевченко Д.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1349

 ст. лейтенант Громиш Ю.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1350

 старшина 1 ст. Лебедь С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1351

 ст. мічман Бєліков О.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1352

 старшина 1 ст. Балюк А.Є.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1353

 ст. лейтенант Христанчук С.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1354

 ст. матрос Софронова М.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1355

 гол . старшина Павліка В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1356

 ст. матрос Розумрвич Ю.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1357

 старшина 1 ст. Палазов Д.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1358

 лейтенант Заргарянц Я.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1359

 ст. мічман Філіпович В.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1360

 старшина 1 ст. Кавун В .В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1361

 капітан 2 рангу Пономаренко С.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1362

 ст. мічман Коляда Ю.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1363

 гол . старшина Димніков В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1364

 майор Роженюк І.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1365

 ст. лейтенант Миранюк.Р.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1366

 мічман Рєзніченко С.Є.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1367

 підполковник Моцний О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1368

 підполковник юстиції Ящук С.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1369

 старшина 1 ст. Бринчук Р.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1370

 капітан - лейтенант Руснак С.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1371

 майор Болюк О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1372

 капітан - лейтенант Нефедов О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1373

 гол. старшина Поповиченко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1374

 старшина 1 ст. Кравченко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1375

 гол . старшина Драник С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1376

 старшина 2 ст. Дадерко Я,І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1377

 старшина 1ст. Атаманчук Д.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1378

 гол . старшина Смілянець Н.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1379

 підполковник Пісарів В.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1380

 мічман Гайдаржи  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1381

 гол . кор. старшина Маранцев О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1382

 ст. матрос Руденко Ф.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1383

 ст. матрос Гамалюк Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1384

 капітан 3 рангу Федоренко А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1385

 старшина 1ст. Метеха І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1386

 гол. старшинна Крамчанінов І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1387

 капітан 3 рангу Котов Ю.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1388

 гол. старшина Трохіменко С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1389

 ст. матрос Ярошевська М.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1390

 ст. матрос Аснулов В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1391

 гол . старшина Смілянець Н.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1392

 старшина 1 ст. Атаманчук Д.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1393

 гол . старшина Марченко Т.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1394

 мічман Степанов С.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1395

 старшина 1 ст. Коноваленко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1396

 ст. матрос Плешков В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1397

 ст. матрос Пуріс А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1398

 ст. матрос Харабара О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1399

 капітан 3 рангу Гуменюк Н.К.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1400

 матрос Віциховський О.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1401

 Мол. лейтенант Кабанов В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1402

 ст. мічман Циганок О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1403

 ст. лейтенант Голубір А.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1404

 мічман Якимов П.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1405

 капітан- лейтенант Бучков М.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1406

 ст. матрос Ткаліч К.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1407

 капітан 3 рангу Бєлов В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1408

 ст. лейтенант Коломієць Є.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1409

 капітан-лейтенант Бучков П.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1410

 капітан-лейтенант Метеха А.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1411

 ст. мічман Гранатир О.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1412

 ст. матрос Дімов І.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1413

 капітан 1 рангу Жирун Д.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1414

 капітан 1 рангу Дуков Д.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1415

 ст. мічман Скіба В.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1416

 капітан 2 рангу Власюк О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1417

 ст. мічман Березовський В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1418

 капітан 3 рангу Кнайзер М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1419

 мічман Куліков А.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1420

 гол. старшина Здебський Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1421

 старшина 1 ст. Доманський І.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1422

 ст. мічман Іванов О.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1423

 старшина 1 ст. Поліщук Є.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1424

 старшина 1 ст. Мітчик О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1425

 старшина 1 ст. Злобін Ю.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1426

 капітан 3 рангу Макєєв А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1427

 апітан м/с Гладських К.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1428

 мічман Воронько С.Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1429

 ст. лейтенант Мазілкин Д.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1430

 ст. лейтенант Коломієць О.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1431

 ст. матрос Коняга В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1432

 ст. матрос Мілєв Л.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1433

 ст. матрос Брижатий О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1434

 мічман Трянов В.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1435

 старшина 2 ст. Неплій О.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1436

 лейтенант Петров О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1437

 капітан 3 рангу Іванов В.М  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1438

 старшина 1 ст. Кононяко С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1439

 старшина 1 ст. Зубрицька В.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1440

 старшина 1 ст. Плетньова С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1441

 гол. старшина Рудакова І.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1442

 капітан 2 рангу Москвітін О.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1443

 капітан 2 рангу Лобанов С.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1444

 ст. матрос Васильчук А.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1445

 капітан 2 рангу Клімєнко П.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1446

 гол. старшина Філонов О.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1447

 мічман Королюк М.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1448

 гол. кор. старшина Бабаков М.І  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1449

 ст. мічман Лезненков І.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1450

 гол. старшина Бондаренко В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1451

 старшина 1 ст. Кіор О.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1452

 старшина 1 ст. Бааджи В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1453

 гол. старшина Соломенік Д.Ю.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1454

 ст. мічман Бєлозерова В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1455

 капітан – лейтенант Волкова К.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1456

 капітан-лейтенант Безпалько О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1457

 капітан 3 рангу Петренко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1458

 мічман Бойчук С.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1459

 полковник Овчар О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1460

 ст. мічман Лисенко А.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1461

 ст. матрос Паршина А.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1462

 ст. мічман Гіболенко Л.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1463

 ст. лейтенант Камишенцев Г.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1464

 гол. старшина Кісіалар О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1465

 старшина 1 ст. Юрченко І.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1466

 гол. старшина Волкова О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1467

 гол. кар. старшина Лепешко Н.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1468

 ст. матрос Мадай С.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1469

 ст. матрос Кучерук С.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1470

 капітан 2 рангу Закшевський Б.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1471

 капітан 1 рангу Капляр В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1472

 капітан 1 рангу Барвінок Д.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1473

 гол. старшина Дмитрієва Т.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1474

 капітан 3 рангу Ворошилов С.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1475

 ст. мічман Тернавський В.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1476

 ст. мічман Глуздань І.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1477

 гол. старшина Поповіченко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1478

 старшина 1 ст. Кравченко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1479

 гол. старшина Брагін О.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1480

 матрос Степаненко О.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1481

 ст. матрос Демченко О.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1482

 матрос Іонеску О.Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1483

 матрос Єфремов В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1484

 ст. лейтенант Петухов Д.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1485

 ст. матрос Петухов В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1486

 матрос Гончар В.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1487

 гол. кар. старшина Петров О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1488

 ст. матрос Алексєєнко П.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1489

 капітан – лейтенант Середа П.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1490

 ГКС Казак В.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1491

 ст. матрос Мартинюк А.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1492

 матрос Кударев О.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1493

 мічман Тимчишак А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1494

 ст. лейтенант Головня С.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1495

 ст. лейтенант Чоболь І.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1496

 капітан - лейтенант Бойчук Д.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1497

 ст. мічман Гаврилюк С.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1498

 Ст. мічман В’юник С.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1499

 ст. матрос Андоній А.А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1500

 матрос Суржко В.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1501

 капітан 3 рангу Чиков Є.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1502

 капітан 2 рангу Пілюгін Г.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1503

 гол. кораб. старшина Сарлучану Д.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1504

 гол. старшина Унтіла М.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1505

 ст. матрос Єфимов А.Ф.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1506

 ст. матрос Армаш В.О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1507

 ст. матрос Татауш Д.І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1508

 гол. старшина Антохі П.П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1509

 ст. мічман Захарченко В.Т.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1510

 старшина 1 ст. Решетнік П.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1511

 капітан 1 рангу Самарський Д. Л.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1512

 ст. лейтенант Головня С. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1513

 ст. лейтенант Чобаль І. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1514

 ст. лейтенант Стафій Ю. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1515

 ст. лейтенант Канюка В.Я.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1516

 ст. мічман Пашковський І. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1517

 мічман Георгиця О. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1518

 мічман Негоїца О. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1519

 мічман Білий В. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1520

 мічман Петюх В. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1521

 мічман Єній М. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1522

 мічман Фтомович А.М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1523

 гол. кораб. старшина Кіскін В. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1524

 гол. старшина Кошельник А. Р.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1526

 старшина 1 ст. Киріжиу О. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1527

 старшина 1 ст. Кравченко М. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1528

 старшина 1 ст. Науменко В. Д.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1529

 старшина 1 ст. Мінчога О. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1530

 старшина 1 ст. Щука І. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1531

 старшина 1 ст. Лисенко В.Г.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1532

 старшина 1 ст. Чигін А. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1533

 ст. матрос Письменний В. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1534

 ст. матрос Каражелясков М. М.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1535

 ст. матрос Цуполенко Д. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1536

 ст. матрос Коломієць М. С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1537

 ст. матрос Махмудов Є. О.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1538

 ст. матрос Скворцов Р. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1539

 ст. матрос Сторожук С. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1540

 ст. матрос Татаренко Ю. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1541

 ст. матрос Волканов Д. П.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1542

 ст. матрос Лебеденко Ю. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1543

 ст. матрос Желєзов К. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1544

 ст. матрос Недбайло Б. І.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1545

 матрос Рубель І. В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1546

 матрос Переверза Я. А.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1547

 підполковник юстиції Демченко О.В.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н

1548

 майор юстиції Нєкрасов Д.С.  Одеська обл., Овідіопольський р-н, Комінтернівський р-н
ТЕМА ДНЯ
АНТИФАШИСТ ТВ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ