информационное агентство

Последние новости

Лави ВО “Свобода” вже сьогодні покине багато партійців

Значна частина членства ВО “Свобода” покине лави партії. Про це ІНФОРМАТОРу повідомило джерело в ВО “Свобода”. В першу чергу з партії вийдуть молоді активісти, які зневірилися в політиці партіІ і в особі її лідера – Олега Тягнибока, якого тепер вважають зрадником.

22 січня о 17.00 Свобода запланувала загальну мобілізацію. Причина – не чергове віче. Тягнибок і об’єднання Свобода втрачають позиції вже не тільки на загальноукраїнському рівні, а й серед своїх найпалкіших прихильників. Тож, мета збору – втримати позиції серед власного членста та втриматись на сцені Євромайдану.

На авторитет серед активістів, які останні кілька днів штурмували “барикади” по вул.Грушевського лідери опозиції вже навіть і не сподіваються. Зараз у них точиться боротьба за “мирний євромайдан” на Майдані незалежності. Зокрема за те, хто буде лідером тих небагатьох мітингарів, що там залишилися.

Проте, в ВО “Свобода” назріває свій внутрішній бунт. Молодь вже зараз відмовляється виконувати накази верхівки: активісти або у відкриту відмовляються слухатись керівництва, або просто мовчки ігнорують його накази.

Триматися їм в партії вже нема за що: історія з підпалом готелю Прем’єр Палац довела, що “Свобода”, якщо і не здаватиме найактивніших своїх “революціонерів” міліції, то щонайменше – виключатиме їх з партії без зайвих коментарів та надії на підтримку і захист у випадку подальших репресій.

Тому активісти, які вступили до партії заохочені радикальною риторикою та, незвичними для українського політикуму, ідеями українського націоналізму зараз вже зрозуміли – методів ОУН-УПА в ВО “Свобода” не наслідуватимуть, а лідер партії може знову (за прикладом 19 січня) зникнути в невідомому напрямку, замість підтримати своїх найрадикальніших бійців на “фронтах”.

Найвірогідніше, активісти, які вийдуть з партії або продовжуватимуть свою діяльність самостійно, або приєднаються до більших структур, на зразок новоствореного об’єднання активістів і організацій “Правий сектор”.

http://informator.su/17212/

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
antifashisttm
Антифашист ТВ