информационное агентство

Последние новости

До квартири БЮТівця Яворівського завітали антимайданщики

Ввечері 17 січня до народного депутата від БЮТ Володимира Яворівського завітали гості. Вони прийшли за адресою реєстрації політика на вул. Олеся Гончара, 52 у Києві. Близько десяти людей піднялись на 12-й поверх до квартири Яворівського, пояснивши консьєржу, що йдуть колядувати...

Наразі Яворівського вдома не було, про що повідомив його зять, який відчинив двері. Декілька хвилин він спілкувався з «гостями», про що свідчить відеозапис. Хлопець стверджував, що Яворівського вдома немає, оскільки він на Майдані. При цьому «гості» доброзичливо «тролили» мешканця квартири.

«Ми абсолютно нічого не порушували, просто вирішили прийти в гості до Яворівського. Він дозволяє собі пікетувати помешкання політиків, зокрема, запам’ятався по будинку Віктора Медведчука. А чому б і нам не прийти в гості?», – зазначила учасниця візиту київська журналістка Оксана Шкода.

«Ми прийшли поколядувати від народу України. На жаль, нас зустріли негостинно – хоча, думаю, хлопець зразу зрозумів, у чому річ», – прокоментувала «Інформатору» учасниця Галина Запорожцева, полковник міліції.

Непрохані для Яворівського гості обклеїли під’їзд БЮТівця наліпками «Яворівський – стукач КГБ», натякаючи на комуністичне минуле нинішнього опозиціонера.

Вілео тут http://www.youtube.com/watch?v=lLSbpAi54fQ

За матеріалами http://informator.su/do-kvartiri-byutivtsya-yavorivskogo-zavitali-antimaydanshhiki/

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
antifashisttm
Антифашист ТВ