Ввечері 17 січня до народного депутата від БЮТ Володимира Яворівського завітали гості. Вони прийшли за адресою реєстрації політика на вул. Олеся Гончара, 52 у Києві. Близько десяти людей піднялись на 12-й поверх до квартири Яворівського, пояснивши консьєржу, що йдуть колядувати...

Наразі Яворівського вдома не було, про що повідомив його зять, який відчинив двері. Декілька хвилин він спілкувався з «гостями», про що свідчить відеозапис. Хлопець стверджував, що Яворівського вдома немає, оскільки він на Майдані. При цьому «гості» доброзичливо «тролили» мешканця квартири.

«Ми абсолютно нічого не порушували, просто вирішили прийти в гості до Яворівського. Він дозволяє собі пікетувати помешкання політиків, зокрема, запам’ятався по будинку Віктора Медведчука. А чому б і нам не прийти в гості?», – зазначила учасниця візиту київська журналістка Оксана Шкода.

«Ми прийшли поколядувати від народу України. На жаль, нас зустріли негостинно – хоча, думаю, хлопець зразу зрозумів, у чому річ», – прокоментувала «Інформатору» учасниця Галина Запорожцева, полковник міліції.

Непрохані для Яворівського гості обклеїли під’їзд БЮТівця наліпками «Яворівський – стукач КГБ», натякаючи на комуністичне минуле нинішнього опозиціонера.

Вілео тут http://www.youtube.com/watch?v=lLSbpAi54fQ

За матеріалами http://informator.su/do-kvartiri-byutivtsya-yavorivskogo-zavitali-antimaydanshhiki/

ТЕМА ДНЯ
АНТИФАШИСТ ТВ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ