информационное агентство

Последние новости

До ув’язнених Львівського слідчого ізолятора теж завітав Святий Миколай

З нагоди дня Святого Миколая неповнолітніх ув’язнених в Львівському слідчому ізоляторі та Самбірській виховній колонії привітало керівництво управління ДПтС України у Львівській області.

Зокрема, до Львівського СІЗО завітали представники Львівської міської ради, територіального центру служби у справах сім'ї, дітей та молоді, районного відділу освіти, капелани установи. З привітаннями до неповнолітніх ув’язнених звернувся начальник управління ДПтС України у Львівській області генерал – майор внутрішньої служби Михайло Дзюдзь, який побажав їм здоров’я, щастя, сповнення мрій та усі подальші свята відзначати в оточенні рідних і близьких, а не в місцях попереднього ув’язнення чи виконання покарань.

Михайло Семенович вручив кожному неповнолітньому індивідуальний подарунок, що складався як з набору солодощів, так і з предметів особистої гігієни та першої необхідності. Для потреб навчально-консультаційного пункту для неповнолітніх ув’язнених, що діє в Львівському СІЗО, начальник управління подарував новий плазмовий телевізор, котрий буде встановлений в одному з учбових класів.

До висвітлення проведеного заходу було залучено представників засобів масової інформації, в тому числі, центральних телевізійних каналів «2-й» та «24-й».

За матеріалами прес-служби управління ДПтС України у Львівській області

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
antifashisttm
Антифашист ТВ