информационное агентство

Последние новости

Сумський "регіонал": "Опозиція покинула своїх прихильників на Євромайдані, знаючи, що будуть провокації"

Опозиція покинула своїх прихильників на Євромайдані, знаючи, що будуть провокації. Про це депутат фракції Партії регіонів у Сумській міській раді Ігор Перепека зауважив на сесійному засіданні. Вислухавши виступ голови фракції «Батьківщина» Олександра Лисенка, Ігор Перепека до нього звернувся: «Ми всі знаємо, що ви закінчили військово-політичне училище, тож маніпулювати вас, ми бачимо, навчили.

Ви тільки що сказали, що 1 грудня вранці, коли ви прокинулися, ваша донька запитала, що відбувається на майдані? Виходячи з цього ви спокійно відпочивали у себе вдома. І більш того − відпочивали і всі народні депутати від опозиції, які б мали у той час стояти там із молоддю, яку самі ж і привели на Євромайдан», − заявив депутат-регіонал.

Він вважає, що опозиціонери знали про майбутні провокації в Києві, тому й пішли звідти напередодні, залишивши своїх прихильників напризволяще. «Ви знали, що буде розгін демонстрантів, адже ваші спільники вивезли вночі перед цим апаратуру й сцену з Майдану Незалежності − ви чекали, що буде напад і ви вранці залишили дітей там. А самі пішли по домівках», − наголосив депутат.

Усі дії опозиції, говорить Ігор Перепека, більше нагадують безвідповідальну політику, в яку втягнута невинна молодь. Насправді ж народ не хоче революцій та мітингів. Діючого Президента Віктора Януковича обрала більшість українців, тому група невдоволених політиків та їх прихильників не має права говорити за всіх і вирішувати долю всієї країни, вважає депутат.

«Жоден Президент України не зміг так близько підійти до Європи. І якщо ви всі хочете в Європу, то не можете бути проти нього. Адже Віктор Янукович уже сказав, що Угода про асоціацію буде підписана, але для цього потрібно чітко визначитися з умовами, які не суперечитимуть інтересам країни», − підсумував Ігор Перепека.

За матеріалами прес-служби Сумської організації ПР

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
antifashisttm
Антифашист ТВ