информационное агентство

Последние новости

Львівські комуністи передумали виключати Фаріон із Компартії

Бюро Львівського міського комітету КПУ наразі не вважає за потрібне розглядати питання щодо виключення з партії Ірини Фаріон. Про це 4 грудня у коментарі IA ZIK повідомив перший секретар ЛМК КПУ Ростислав Василько.

«Вчора було чергове засіданні бюро. Бюро не вважало за потрібне, щоб у порядку денному розглядати питання по Ірині Фаріон. Вважаємо, що це не потрібно. Є важливіші питання», – повідомив Р.Василько. Як пояснив комуніст, відповідно до 44 з’їзду КПУ Ірина Фаріон не пройшла перереєстрацію, поновлення у рядах КПУ. А те, що у неї залишається партквиток – нехай на пам’ять буде у неї. Поки що бюро не вважає за потрібне розглядати питання щодо Ірини Фаріон. Поки компартія не готова до якихось радикальних дій. Вважати її у лавах своїх членів ми теж не можемо», – зазначив Р.Василько.

Зазначимо, 3 грудня на засіданні Львівського міського комітету КПУ планувався розгляд рішення про виключення Ірини Фаріон з Компартії. Про це 27 листопада у коментарі ІА ZIK повідомив член Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк.

За його словами, планується виключити Ірину Фаріон з лав КПУ як правонаступниці КПРС. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в архівах немає заяви Ірини Фаріон про вихід з КПРС. На думку О.Калинюка, поведінка і заяви Ірини Фаріон як члена компартії дискредитують нинішню КПУ.

Зазначимо, народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон визнала, що в 1988 році вступала до Комуністичної партії. 14 листопада в Інтернеті було оприлюднено документи, відповідно до яких один із лідерів ВО «Свобода» Ірина Фаріон у квітні 1988 року за власною заявою вступила до лав КПРС.

20 листопада стало відомо, що протоколи засідань парткому Львівського державного університету ім. І. Франка, а також засідань комітету комсомолу цього вишу, отримані офіційним шляхом в Державному архіві Львівської області, підтверджують членство нинішнього народного депутата від ВО «Свобода» Ірини Фаріон у Комуністичній партії Радянського Союзу.

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
antifashisttm
Антифашист ТВ