информационное агентство

Последние новости

Сергій Хомутинник: «Приєднуватися до європейської спільноти треба тільки на прийнятних для України умовах»

У цьому впевнений депутат фракції Партії регіонів у Сумській обласній раді, бізнес-експерт Сергій Хомутинник.Регіонал вважає: перед тим, як підписувати асоціацію з Євросоюзом, потрібно чітко визначитися з умовами вступу в європейську спільноту, які не мають суперечити інтересам України.

У разі швидкого підписання угоди з Євросоюзом, говорить він, може повторитися ситуація 2008 року: тоді Україна вступила у Світову організацію торгівлі, не маючи стратегії розвитку реального сектору економіки і не провівши серйозних переговорів. Як наслідок − тільки послабила цілий ряд галузей, що суттєво позначилося на економіці держави.

«Тодішня влада не відстояла інтереси України і зашкодила її економіці. Тому сьогодні слід чітко прорахувати всі можливі наслідки угоди з Євросоюзом і долучатися до європейської спільноти виключно на прийнятних для нашої держави умовах», − наголосив Сергій Хомутинник.

Він зазначив, що рішення Президента Віктора Януковича про призупинення Україною процедури підписання асоціації з ЄС вже дає позитивні результати: зокрема, Євросоюз переглядає умови вступу і вже формує для України економічний пакет допомоги, який спростить адаптацію українських підприємств до євростандартів.

«Якщо ми безоглядно вступили б до європейської спільноти, ми втратили б перш за все свої високотехнологічні підприємства. Адже в Європі − інші технічні стандарти, до яких за короткий час наші підприємства не змогли б пристосуватися», − наголосив він.

За матеріалами прес-служби Сумської обласної організації Партії регіонів

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ