a
информационное агентство

Последние новости

П’яний рівненський нардеп розповів про нелюбов до галичан і католиків (ВІДЕО)

Рівненський нардеп, він же відомий бізнесмен Валентин Королюк, опинився в центрі скандалу. В інтернеті з’явилося відео, зняте на приховану камеру, де народний обранець виставив себе етнічним шовіністом та релігійним ксенофобом. Більше того, за словами очевидців, пан Королюк цю промову виголосив напідпитку. Про це написала блоггер Олена Кринична.

«Що в тверезого на умі, те у п’яного на язиці», – каже народна мудрість. Підтвердженням цієї істини стали словесні перли від опозиційного нардепа Валентина Королюка, який представляє виборчий округ №154. Парламентар, член ВО «Батьківщина», та відомий у Рівному бізнесмен (родині належить частина речового ринку та ресторан «Магнат»), на Дні міста у Дубні уявляв себе казковим Котигорошком і великим садівником. А ще, відкрито зізнався у етнічному шовінізмі – бо не вважає галичан навіть за людей!

25 серпня містечко Дубно відзначало своє День народження. Засвітитися в центр округу приїхав нещодавно обраний до парламенту депутат Валентин Королюк. Нагадаю, що на виборах він переміг олігарха Данила Корилкевича, який тиждень тому написав заяву про відставку з посади голови Дубенської РДА. Окрилений повним фіаско свого супротивника, пан Королюк, очевидно, добряче хильнув оковитої. Це і розв’язало йому рота під час спілкування з місцевою пресою.

Дивіться тут http://www.youtube.com/watch?v=ndF8umTgmfk

Почав депутат чаркувати ще під час обіду в ресторані «Перлина». Там, до привітального тосту запросили колишнього мера Дубна, сивочолого Едуарда Шубіна. Екс-міський голова, який працював ще за радянських часів, з ностальгією пригадав, як свого часу вулиці містечка прикрашало сорок п’ять тисяч троянд. Але спогади Едуарда Шубіна викликали у депутата Королюка напад неконтрольованого гніву. Проклинаючи радянську владу, Королюк, грубо «закрив рота» поважному гостю на очах у всіх присутніх (в тому числі були присутні і представники іноземних міст-побратимів), та пообіцяв, що тепер сам висадить у Дубно 45 тисяч троянд. Але вже не «комуняцьких», а «демократичних»!..

Та це були тільки «квіточки»… Уже наступного дня на YouTube з’явилося скандальне відео, в якому опозиціонер зізнався у ненависті до однієї з етнічних груп українського народу – галичан. Завітавши на імпровізоване «Свято вареника», Королюк щедро пригощався горілочкою біля кожного дегустаційного стола. От і бовкнув зайве, хоча було видно, що його прес-секретарі дуже нервували. Цитую народного обранця: «Скільки можна з громади кров пити? Прийшов сюда (має на увазі Д. Корилкевича), його прислали совєти, десь звідти, з Галичини. Знаєте, от є таке: «Є погані люди, а є й ще галичани». Прислали його на Волинь, рідну, нашу… Ще совєти… І він тут кров пив ще з тих совєтськіх часів», – розповідав на диктофони і відеокамери Валентин Королюк.

А далі, виставив себе ще й релігійним ксенофобом, засудивши можливість толерантних стосунків між різними християнськими конфесіями: «На мою думку, коли буть греко-католиком, буть в добрих стосунках з Філаретом, і цілуватися з Варфоломєйом, то це як Змей-Гаринич сказочний…», – не вгамовувався Валентин Королюк. Хоча, перед виборами, Королюк відвідував для агітації не лише православні, а й католицькі церкви. Навіть зустрічався з настоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком, з яким у буквальному значенні слова цілувався. Та це були вибори…

У підсумку, опозиційний депутат, зізнався журналістам, що він уявляє себе Богатирем (ну майже Котигорошком!), який все-таки відрубав три голови Змію-Гориничу (тобто Данилу Корилкевичу). Та схоже, побороти «Зеленого Змія» у собі, Королюку не допоміг навіть мандат депутата Верховної Ради…

За матеріалами http://informator.su

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ