a
информационное агентство

Последние новости

"Свобода" не простит Юрию Луценко презрения к УПА

Об этом в интервью «Главкому» заявил народный депутат Украины Юрий Михальчишин, комментируя вероятность потерь среди электората ВО «Свобода», в виду планов Юрия Луценко создать новое общественное движение.

Михальчишин считает, что у Юрия Луценко нет шансов понравиться сторонникам социал-националистической идеи, поскольку ранее политик скомпрометировал себя непростительными в этой среде заявлениями.

«Після того, що Юрій Луценко заявляв 2007-го року про свою досить неординарну оцінку ролі Української повстанської армії і національно-визвольного Руху, його шанси на електоральному полі «Свободі» рівні нулю. Я можу запропонувати вам ознайомитись з його інтерв’ю одній з російських газет в Україні – ці оцінки більш співзвучні настроям Вадима Колесніченка, Олени Бондаренко», - заявил Михальчишин.

«Ми керуємось у політиці принципом «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і за потреби нагадаємо суспільству висловлювання та оцінки, які лунали з уст цього політика у бік наших героїв. Ми не керуємось поняттями якоїсь політичної доцільності і тимчасових альянсів, а принципово стоїмо на захисті своїх світоглядових цінностей і цінностей наших виборців», - уверил депутат от нацистской партии.

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ