a
информационное агентство

Последние новости

Плохому танцору ноги мешают, а «Свободе» - Москва

Руководитель пресс-службы парламентской фракции «Свобода» Олэксандр Аронець обвинил в провале оппозиционной акции возле Верховной Рады Украины 2 апреля московскую администрацию социальной сети Facebook.

«Про фейсбук і вчорашню акцію. За кілька днів перед акцією ми вирішили дати рекламу акції у фейсбуці. І до сьогодні ніякої реклами немає, нам навіть не розповіли, в чому ж справа, і чи відмовлено в рекламі, і чому? Ці "дивні" витівки, а також те, що неодноразово акаунти опозиційних журналістів, політиків, зокрема мій, були заблоковані фейсбуком, теж без жодних пояснень, ще більше наштовхує на думку про необхідність української адміністрації Fb», – жалуется социал-националист.

«Як відомо, зараз українським фейсбуком "курує" московське відділення Fb, це без жартів. З цим треба щось робити, інакше наш Fb ніяку "українську весну" не допоможе зробити», – сетует Аронець.

Партийцы и сочувствующие советуют Аронцу создавать собственный почтовый сервис или даже специальную социальную сеть. Более продвинутые в техническом смысле пользователи отмечают, что Аронцу, вместо поиска врагов, следует научиться корректному пользованию сервисом.

Центр правовой и социальной защиты
ТЕМА ДНЯ
СВЯЗЬ ВРЕМЕН
Антифашист ТВ